Monika Sewioło dała się zapamiętać, jako żywiołowa, kokieteryjna i wywołująca skandale blondynka, której drobna budowa ciała nie przeszkadzała w tym, by wszędzie było jej pełno. Co dzisiaj porabia?

Góralskie korzenie w sękocińskiej willi

Właśnie to, między innymi wniosła do domu "Wielkiego Brata" 23-letnia wówczas Monika Sewioło. Krótki pobyt w domu "Wielkiego Brata", oraz zajęte zaledwie 14 miejsce w programie, mimo wszystko zapewniły jej rozpoznawalność, oraz opinię nieokiełznanej skandalistki.

YT

Nagi pokaz pod prysznicem w obecności Klaudiusza i Gulczasa, nagrodził ją wśród wielu fanów programu opinią najseksowniejsze uczestniczki programu Big Brother. Była zmuszona odejść z domu "Wielkiego Brata" zaraz po drugim głosowaniu, lecz ten krótki okres pobytu w sękocińskiej willi zagwarantował jej sesję okładkową w magazynie "Playboy", rolę w komedii "Gulczas, a jak myślisz", oraz w filmie "Rób swoje, ryzyko jest twoje".

YT

Monika Sewioło postanowiła także zostać piosenkarką, a owocem tej decyzji jest piosenka pod tytułem "Urodziłam się, wygrać". Wchodząc do domu "Wielkiego Brata", Monika była młodą mężatką, lecz niestety doszło do rozwodu. Mało kto wie, że to właśnie mąż namówił Monikę udziału w programie.

Jak sama przyznała po latach, gwałtowna fala sukcesów w świecie show-biznesu, jak szybko napłynęła tak szybko odpłynęła. Po wielkiej medialnej przygodzie, Monika Sewioło powróciła do normalnego życia. Do dzisiaj Utrzymuje kontakt z kilkoma osobami, których poznała w programie.

YT

Jak przyznała, żadno z uczestników nie miało pojęcia o tym, jak pokierować sobą w trakcie trwania programu, ani po wyjściu z domu "Wiekiego Brata". Jak stwierdziła, zabrakło dobrego menagera, by poprowadził karierą każdego z nich.

YT

Dzisiaj Monika Sewioło nadal jest piękna i atrakcyjna dla wielu panów.

Co sądzisz o jej dojrzalszym wyglądzie?

O tym pisaliśmy: Jacek Kurski i jego syn zapowiadają pozew w sprawie córki Nowakowskiego. Na jaw wyszły oburzające fakty. O co chodzi

Zerknij: Małgorzata Gersdorf na pewno nie cierpi biedy na emeryturze. Innym emerytom takie sumy nie mieszczą się w głowie