Majdanowie niedawno zostali rodzicami. Z tego powodu Gosia oraz Radziu chętnie pokazują małego Henia w mediach społecznościowych. Para nie należę do tych osób, które ukrywają swoją pociechę pod płaszczykiem prywatności. Jak się okazuje nie wszystkim się to podoba.

Majdanowie w ogniu krytyki

Ilona Łepkowska zdecydowała się na wyrażenie swojej opinii w tym temacie. Jej zdaniem wykorzystywanie małego Henia jako banneru reklamowego jest co najmniej niepoprawne.

- Robienie z dziecka słupa ogłoszeniowego, reklamowego moim zdaniem nie jest fajne. (...) Przyznam szczerze, że trudno mi przychodzi zaakceptowanie tego, co robi pani Małgorzata jeśli chodzi o to dziecko - powiedziała w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Zaintrygowany pudelek postanowił skontaktować się z Radkiem Majdanem i spytać go jakie jest jego zdanie na temat wypowiedzi scenarzystki.

Małgorzata Rozenek - Majdan
Małgorzata Rozenek - Majdan
Małgorzata Rozenek - Majdan

- To, że się dzielimy się tak często naszą radością, spowodowane jest tym, że bardzo długo czekaliśmy na syna i nie widzimy w tym nic złego. Warto się podzielić pozytywnymi emocjami, a szczęście bywa zaraźliwe, czego pani Łepkowskiej życzę - powiedział w rozmowie z Pudelkiem.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Źródło: Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Źródło: Instagram
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan. Źródło: Instagram

- Kompletnie nie rozumiem zarzutu o słup reklamowy i widzę jakąś złą wolę pani Ilony, skierowaną w naszym kierunku. Tym bardziej, że nie znam jej osobiście i trochę się zastanawiam, skąd aż takie zainteresowanie naszym życiem. Wszak jej uwagi, uszczypliwe czy nie, i zaczepki nie mają i nie będą mieć na nas żadnego wpływu. Także na to, jak żyjemy i co robimy jako rodzina- dodał Radek Majdan.

Jak informował portal "Życie": BĘDĄ ZMIANY W SPRAWIE KONTROLI FOTORADARU? RZECZNIK PRAW OBYWATELSKICH Z APELEM, BY NIE ZMUSZAĆ DO DONOSZENIA NA SAMEGO SIEBIE