Niezależnie od tego, czy jesteś na imprezie, czy po prostu spędzasz wolny czas, jest możliwe, że ktoś - ktoś, kogo znasz lub ktoś, kogo nie znasz - może wlać do twojego drinka coś, co może cię otumanić. Dlatego każda osoba, zwłaszcza kobiety, musi o siebie zadbać i być bardziej czujna poza domem.

Wielkie niebezpieczeństwo

Dzieje się tak, ponieważ wokół nas są przestępcy. Niedawno w Chinach dziewczyna omal nie padła ofiarą, gdy jej znajomy mężczyzna odurzył jej napój podczas jedzenia w restauracji. Incydent, który wydarzył się 4 lipca, został faktycznie udostępniony za pośrednictwem chińskiej platformy mediów społecznościowych.

YT

Rozumie się, że mężczyzna, Zhao Nanxi, zaprosił ofiarę na posiłek do restauracji znajdującej się w Shenzhen. Podczas posiłku ofiara odeszła na chwilę od stołu, prawdopodobnie udając się do toalety. W tym momencie zaalarmował ją męski personel restauracji. Personel powiedział jej, że widział, jak Zhao wsypał biały proszek do jej szklanki, gdy tylko wstała od ich stołu. Zhao był również widziany natychmiastowo mieszając napój palcami, aby nikt nie był podejrzliwy co do jego działań.

Na szczęście są ludzie wrażliwi i troskliwi. Dziewczyna natychmiast wezwała policję, po czym wróciła do stołu i skonfrontowała się z Zhao. Po incydencie dziewczyna zapytała o substancję niedozwoloną, a Zhao przyznał, że została kupiona w Stanach Zjednoczonych i rzeczywiście była używana do oszukiwania osób, które ją spożywają.

Kamery CCTV zainstalowane w restauracji wyraźnie zarejestrowały złośliwy zamiar Zhao, a także życzliwe działania pracownika płci męskiej, aby zmienić szklankę wypełnioną narkotykami.

YT

W międzyczasie kierownik restauracji polecił pracownikowi, aby towarzyszył dziewczynie w domu, aby zapewnić jej bezpieczeństwo. Dziewczyna ujawniła, że ​​spotkała Zhao na międzyuczelnianym konkursie debat 4 lata temu. Spotkali się ponownie, ponieważ obaj uczestniczyli w tegorocznym konkursie debat. „Mimo, że znamy się od 4 lat, nie mogę uwierzyć, że zostałam jej docelową ofiarą” - powiedziała dziewczyna. Incydent został później zgłoszony władzom i na razie władze prowadzą szczegółowe śledztwo. Niech Zhao wkrótce otrzyma karę!

O tym pisaliśmy: Córka zaczyna spadać z mostu - reakcja taty jest natychmiastowa. Niezwykłe nagranie

Zerknij: Pandemia nie w smak królowej Elżbiecie II. Historyczna sytuacja, trzeba było odwołać kluczową uroczystość na brytyjskim dworze