Rafał Betlejewski pięciu słów krytyki wobec Tadeusza Rydzyka. Znany artysta opublikował swoich mediach społecznościowych wpis, który nie pozostawia na duchownym suchej nitki. Powiedział prawdę?

Tadeusz Rydzyk to jeden z najbardziej znanych polskich duchownych. Ksiądz jest także doktorem nauk teologicznych oraz wykładowcą akademickim w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. Ponadto, jest założycielem i dyrektorem rozgłośni radiowej - Radio Maryja oraz Telewizji Trwam.

Tadeusz Rydzyk
Tadeusz Rydzyk
Tadeusz Rydzyk

Tadeusz Rydzyk to duchowny zajmujący się różnego typu działalnością. Niektóre jego posunięcia spotykają się z aprobatą wiernych, inne potrafią wzbudzać spore kontrowersje. Dlatego też znany artysta postanowił opublikować wpis, w którym dzieli się swoimi spostrzeżeniami na temat działalności Rydzyka.

„Włączyłem teraz radio Maryja, a tam niejaki Rydzyk tłumaczy ciepłym głosem, że musimy wszyscy walczyć o Polskę katolicką, bo nawet po tych wyborach widać, tak mówi Rydzyk, że jeśli nie będziemy walczyć, to szybko znajdziemy się w destrukcji i moralnym upadku Zachodu.” – czytamy we wpisie Rafała Betlejewskiego.

„Dożyliśmy czasów, w których krypto bolszewik przebrany za księdza mówi do nas językiem Gomułki, a wszystko to w celu wyłudzenia pieniędzy od starych ludzi, którzy uważają się za antykomunistów, by finansować prywatny biznes. I na tym samym oddechu Rydzyk im obiecuje, że Jezus im odda po śmierci!” - podsumował.

Zgadzacie się?

Włączyłem teraz radio Maryja, a tam niejaki Rydzyk tłumaczy ciepłym głosem, że musimy wszyscy walczyć o Polskę...

Posted by Rafał Betlejewski on Sunday, July 19, 2020

To też może cię zainteresować: Pomorze: zaskakujące dane dotyczące liczby chorób układu pokarmowego. O co chodzi