Kasia Cichopek jest jedną z tych gwiazd, które niechętnie dzielą się z innymi swoim życiem prywatnym. Choć aktorka jest aktywna w mediach społecznościowych, na jej profilu ciężko jest znaleźć informacje z życia prywatnego. Zazwyczaj swoje relacje w mediach społecznościowych gwiazda opiera na pracy.

Kasia na co dzień spełnia się w roli matki, żony i aktorki. Dom to jej azyl. Będąc w nim, w pełni poświecą się życiu rodzinnemu i odpoczywa od zobowiązań zawodowych.

Fani, czyli osoby, które podziwiają gwiazdę, chcieliby wiedzieć o niej jak najwięcej. Nic więc dziwnego, że interesują się życiem prywatnym Kasi Cichopek.

Jak mieszka Kasia Cichopek?

Dzięki zdjęciu zamieszczonym na Instagramie Kasi Cichopek możemy zobaczyć, jak mieszka gwiazda. W domu aktorki i tancerza dominuje biel. Taka też jest ich kuchnia. W pomieszczeniu tym biel. Taka też jest ich kuchnia. W pomieszczeniu tym widać, że Kasia postawiła na nowoczesność. Możemy zauważyć również to, że aktorka uwielbia gotować. Świadczą o tym dwa Piekarniki umieszczony na ścianie. Kasia Cichopek to się także zdecydował się także na nowoczesne oraz wygodne rozwiązanie jakim jest wyspa.

Kasia Cichopek. Screen: Instagram
Kasia Cichopek. Screen: Instagram

Biel króluje także w łazience. Aktorka i mąż postawili na tradycyjne białe płytki. W łazience Cichopek i Hakiela znajduje się także przestronna kabina prysznicowa.

Kasia Cichopek Instagram Cichopek. Screen: Instagram
Kasia Cichopek Instagram Cichopek. Screen: Instagram

Nietrudno się domyślić, że w pokoju dziennym aktorki również postawiono na biel. Salon aktorki jest ciepły i przyjemny. Sprawia wrażenie przytulnego. Białe meble idealnie komponują się z drewnianą podłogą. Na środku salonu stoi ogromna szara kanapa. Pokój jest jasny.Przez ogromne okno balkonowe wpada cieple światło.

Kasia Cichopek Instagram
Kasia Cichopek Instagram

To też może cię zainteresować: Pomorze: zaskakujące dane dotyczące liczby chorób układu pokarmowego. O co chodzi