Rosyjskie media huczą od plotek. Instagramerka poślubiła swojego o 20 lat młodszego pasierba. Kobieta rozwiodła się z ojcem chłopaka. Para spodziewa się dziecka.

Marina Balamaszewa to rosyjska celebrytka, która sławę zyskała dzięki swoim kontrowersyjnym życiowym wyborom. Początkowo kobieta relacjonowała w mediach społecznościowych swoje zmagania z otyłością oraz walkę o wymarzoną sylwetkę, rozgłos jednak przyniosło jej cos innego…

Kobieta znalazła się na ustach wszystkich zaraz po tym, jak umieściła na swoim Instagramie fotografię z siedmioletnim chłopcem, a zaraz potem zdjęcie zrobione 13 lat później, na którym to okazuje się, ze są parą.

Marina oraz jej były mąż Aleksjej wychowywali wspólnie dziecko z jego poprzedniego małżeństwa. Przez 10 lat Marina była matką na Władimira. W 2017 roku rozstała się z mężem. Trzy lata później poślubiła jego syna!

"Pojechaliśmy prosto do urzędu, nie zabrałam ze sobą nawet szczotki do włosów. Obrączki zostały w samochodzie. Byliśmy w świetnych humorach, ale czuliśmy się odrobinę zawstydzeni. Po ceremonii przebraliśmy się w typowe stroje ślubne i poszliśmy na przyjęcie dla kilku gości".

Dodatkowo Marina jest w ciąży.

"Nigdy nie wiesz, jak obróci się twoje życie, kiedy spotkasz osobę, która sprawi, że będziesz szczęśliwa. Wiem, że wiele osób będzie nas osądzać, a inni będą nas wspierać. Ale my jesteśmy szczęśliwi i tego samego życzymy wam wszystkim" – pisze Rosjanka na swoim blogu.

To też może cię zainteresować: Dagmara Kaźmierska o nowym związku Antka Królikowskiego. Co takiego powiedziała królowa życia? Jak zwykle nie szczędziła słów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jeden z ulubionych uczestników „Sanatorium Miłości” zdradził, jak wygląda życie. „W programie byłem tym samym Wojtkiem, jakim jestem na co dzień”