Wolontariusze jakoś złapali psa i poszli z nim do weterynarza. Niestety prognozy były rozczarowujące i istniało ryzyko, że Zara (tak miał na imię zwierzak) nie będzie mogła chodzić.

Jednak działaczom na rzecz praw zwierząt udało się postawić ją na nogi, spełniając wszystkie zalecenia lekarzy. Przez cały ten czas Zara mieszkała w małej szopie.

I odwiedzając ją pewnego dnia, wolontariusz był oniemiały. Obok zwierzaka leżało sześcioro szczeniąt. W jaki sposób weterynarz nie zauważył ciąży na USG?

Faktem jest, że maluchy były tak malutkie, że oczywiście podczas badania jak zwykle nie były zauważalne.

Jednak radość ustąpiła miejsca problemom. W końcu kompleksowe leczenie podczas ciąży wpłynęło na zdrowie szczeniąt. Tylko trzem udało się przeżyć. A nawet one miały bardzo słabą odporność. Niemożliwe było zaszczepienie takich psich dzieci.

Teraz wolontariusze starają się w każdy możliwy sposób uchronić szczenięta przed chorobami, ale jest to bardzo trudne w warunkach ciągle pojawiających się podrzutków z własnymi problemami.

Jak informował portal "Życie": MARTA KACZYŃSKA PRZYŁAPANA PRZEZ PAPARAZZI. CÓRKA PARY PREZYDENCKIEJ JEST ZBULWERSOWANA OPUBLIKOWANYMI ZDJĘCIAMI

Przypomnij sobie: FANKI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN PRZYŁAPAŁY JĄ NA CZYMŚ NIEOCZEKIWANYM. POD ZDJĘCIEM W INTERNECIE CAŁA MASA KOMENTARZY Z ISTOTNYM PYTANIEM

Portal "Życie" pisał również: JEDNA Z GWIAZD SERIALU POLSATU „PRZYJACIÓŁKI” ZAKAŻONA. KIEPSKIE INFORMACJE DLA FANÓW PRODUKCJI, CO BĘDZIE Z NOWYMI ODCINKAMIChciałabym wierzyć, że dzieciaki będą mogły znaleźć nowych właścicieli, którzy zaopiekują się i pokochają tych czworonożnych przyjaciół.