Takie pary stały się normą we współczesnym społeczeństwie i nikogo nie dziwią. Jednak pary, w których kobieta z jakiegoś powodu jest wielokrotnie starsza od swojego partnera, wciąż niektórych szokują.

Przykładami takich związków są Pam Shastin i Jonathan Langevin. Ich różnica wieku jest naprawdę trochę zagmatwana, bo kobieta ma 61 lat, a jej narzeczony tylko 21 lat. To zabawne, że Jonathan jest młodszy od córki swojej ukochanej. Mimo to są szczęśliwi i planują ślub.

Para poznała się dzięki serwisowi randkowemu. Pam była samotna, ponieważ jej córki są dorosłe i wychowują swoje dzieci, więc postanowiła zarejestrować się w serwisie. Nie szukała poważnego związku, po prostu chciała porozmawiać z nowym znajomym.

Pam przyznaje, że od dawna była sama i współczuła młodszym chłopakom. Kobieta nie spodziewała się jednak, że wyjdzie to poza korespondencję. On i Joe szybko znaleźli wspólną płaszczyznę i zaczęli często spędzać razem czas poza Internetem.

Po 3 miesiącach związku Joe złożył Pam propozycję "ręki i serca". Kobieta była w szoku, więc po raz pierwszy odmówiła facetowi. Pomyślała, że ​​się spieszy, a potem tego pożałuje. Jednak Jonathanowi udało się przekonać Pam o swoim uczuciu.

Po drodze szczęśliwa para została przyjaciółmi i krewnymi Pam, która nie mogła zaakceptować jej wyboru. Z tego powodu wielu przestało komunikować się z kobietą. Nawet córki długo nie mogły się pogodzić, ale po bliższym poznaniu Joego przyjęły go, bo rozumiały, że ich mama jest z nim szczęśliwa.

O dziwo, rodzina Joego bardzo życzliwie przyjęła kobietę i nie zadawała zbyt wielu pytań. Mile zaskoczyła Pam, która również oczekiwała wsparcia od rodziny narzeczonego.

Pam powiedziała, że ​​to z Jonathanem czuje się znacznie młodsza. Kobieta chce o siebie zadbać, by poznać młodego pana młodego.

„W łóżku jest niezrównany. A Jonathan dobrze dogadał się z moją rodziną i nawet moja wnuczka zaprzyjaźniła się z nim ” - przyznaje szczęśliwa panna młoda.

Jak informował portal "Życie": POLACY BĘDĄ MUSIELI DOSTOSOWAĆ SIĘ DO NOWEGO ZAKAZU. NIE OBEJMIE ON WSZYSTKICH, ALE I TAK JEGO KONSEKWENCJE SĄ DOTKLIWE, WŁAŚNIE WSZEDŁ W ŻYCIE

Przypomnij sobie: TADEUSZ RYDZYK POGRĄŻONY W GŁĘBOKIM SMUTKU. NAGŁA INFORMACJA ZBURZYŁA JEGO SPOKÓJ, ODESZŁA BLISKA MU OSOBA

Portal "Życie" pisał również: PODCZAS GRZYBOBRANIA MOŻNA DOSTAĆ MANDAT! NIEWIELE OSÓB O TYM WIE, CZYM MOŻNA SIĘ NARAZIĆ PODCZAS SPACERÓW PO LESIE