Dla pewnej sparaliżowanej panny młodej to największe marzenie, jakie miała w dniu ślubu! Wiedziała, że ​​musi wziąć sprawy w swoje ręce i nigdy nie rezygnowała z wyzwań fizjoterapii.

Siła miłości

Pozostała silna i zdeterminowana przez cały proces, aby upewnić się, że jej marzenie o przejściu do ołtarza na jej ślubie się spełni. Z pewnością żaden z jej gości nie może sobie wyobrazić, że będzie w stanie to zrobić i osiągnąć swój cel w zaledwie krótkim czasie. Jej film staje się popularny, a nawet trafił na pierwsze strony gazet z właściwych powodów.

Panną młodą jest Jennifer Darmon, a jej misją jest nauczenie się, jak krok po kroku robić postępy w poruszaniu się, aby mogła iść do ołtarza w dniu ślubu. Jennifer miała wypadek, w wyniku którego została uwięziona w furgonetce podczas walki o życie.

Po tym, jak została uratowana i przewieziona do szpitala, lekarze stwierdzili, że miała uraz rdzenia kręgowego. Z tego powodu została sparaliżowana od pasa w dół. Kiedy Jennifer dowiedziała się o swoim stanie zdrowia, lekarze nigdy nie spodziewali się, że będzie miała tak silną reakcję na to, co się stało.

Przyjęła diagnozę lekarzy, że jest sparaliżowana od pasa w dół, ale nigdy się nie podda, dopóki nie nadszedł dzień, że przeszła do ołtarza. Nigdy nawet nie pomyślała, że ​​jej ówczesny chłopak, Mike Belawetz, zostanie z nią z możliwością, że już nigdy nie będzie mogła chodzić.

YT

Powiedziała mu nawet, że nie musi z nią zostać, jeśli coś stanie się dla niego za trudne. Ale Mike też się nie poddał. Zawsze był przy niej, aby ją zachęcać po każdej operacji, sesjach terapeutycznych, a nawet do przejścia przez ciężki dzień.

YT

Aby osiągnąć swój cel, kilka razy w tygodniu musiała przechodzić różne sesje fizjoterapeutyczne. Nadszedł dzień jej ślubu i nadeszła pora, aby przejść do ołtarza. Ku zaskoczeniu wszystkich, Jennifer była więcej niż gotowa!

YT

Gdy tylko przeszła przez drzwi, oszołomiła wszystkich, gdy powoli robiła każdy krok. Zrobiła wrażenie nie tylko na swoim przyszłym mężu, ale także na wszystkich gościach weselnych!


YouTube

Znacie osobiście kogoś z taką determinacją?

O tym pisaliśmy: Polskie lasy zostały opanowane przez "latające kleszcze". Jak się przed nimi chronić

Zerknij: Bursztyn i jego niesamowite energetyczne właściwości. Co kryje się w tej skamieniałej żywicy