Jak podaje "lelum.pl", Aleksandra Kwaśniewskiego postanowiła potraktować funkcję pierwszej damy bardzo poważnie. Otwarcie gabinetu pierwszej damy i charytatywna działalność Jolanty Kwaśniewskiej, na stałe wpisały się w pamięci o niej.

Jej tajemnica dobrego wyglądu jest bardzo prosta

Jej sukces w aktywnych działaniach, poza jej osobistymi preferencjami i cechami charakteru, prawdopodobnie związany jest także ze wsparciem jej męża, oraz poczuciem bezpieczeństwa u jego boku.

YT

Jej niekwestionowana uroda przez 10 lat kadencji prezydenckiej jej męża, mocno ułatwiła stylistom dobranie jej odpowiednich na jej stanowisku kostiumów. Jolanta Kwaśniewska, jak wspomniała jakiś czas temu w wywiadzie online, cały czas kadencji jej męża czuła się "przebrana ", gdyż ten styl ubierania się nie jest zgodny z jej charakterem ani potrzebami.

Przyznała wtedy, że woli bardziej wygodne ubrania. Dzisiaj jednak, mimo upływu lat, pozostała kobietą elegancką i zadbaną. Tajemnicą jej stylu i miłej dla oka aparycji, są ubrania dopasowane do jej sylwetki, wykonanych z gatunkowo wysokiej jakości materiałów.

Plejada

Odpowiednio dobrane dodatki do zwykłej białej koszuli, wspaniale dopełniają całości. Z tą prostą zasadą, do której stosuje się Jolanta Kwaśniewska wizerunkowy sukces jest murowany.

O tym pisaliśmy: Kilka strategii radzenia sobie z zazdrością w związkach. Warto zadbać o relacje z "drugą połówką"

Zerknij: Do Sejmu wpłynął wniosek o wotum zaufania dla rządu. Podczas wystąpienia Mateusza Morawieckiego padły bardzo ostre słowa