Jak donosi "Lelum", znany z przebierania się za kobietę pisarz Michał Witkowski stworzył w pewnej aplikacji swoją kobiecą wersję, po czym wrzucił zdjęcie na Instagram z dość kontrowersyjnym podpisem. Internauci natychmiast podchwycili żarcik.

"Holecka niech się pakuje"

Źródło: (zdj. il.) TRICOLORS/East News

Popularna aplikacja, która wykonuje symulację postarzenia twarzy lub zmienia płeć osoby na zdjęciu, stała się świetną zabawką dla Michała Witkowskiego, który w mediach znany jest jako pisarz i aktor. Tak też sobie wpisał na swoim instagramowym koncie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Michał Witkowski (@michalwitkowskiofficial)

Jego radosna twórczość do jednych trafia, innym nie jest dane w całości zrozumieć, o co w tym wszystkim chodzi.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Michał Witkowski (@michalwitkowskiofficial)

To, co opublikował posługując się imieniem i nazwiskiem Danuty Holeckiej od razu wywołało niemałe poruszenie w sieci. Internauci natychmiast rzucili się do komentowania.

Holecka niech się pakuje .... Przejmujemy wiadomości! wielka wyprzedaż garażowa!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Holecka niech się pakuje .... Przejmujemy wiadomości! [wielka wyprzedaż garażowa!]

Post udostępniony przez Michał Witkowski (@michalwitkowskiofficial)

Myślałam, że Marta Grycan powróciła 😂😂 Szmata zdzira A pan się już spakował???!!!! Ale czuje niesmak po obejrzeniu tego profilu. Umalowany facet to oznaka braku rozumu lub zwrócenie uwagi na swoją marność. Brzydzę się Nawet podobna Wow🔥🔥🔥❤️❤️

Jak widać, zdania o panu Michale Witkowskim i Danucie Holeckiej są mocno podzielone, jednak niezależnie od kontekstu, czy upodobań, pewne określenia i opinie powinno się zachować dla siebie.

Przypomnijmy, że Danuta Holecka jest szefową "Wiadomości TVP", prowadzi bloki informacyjne i co najważniejsze w tym całym zamieszaniu - ma też poczucie humoru, więc cała "aferka" powinna rozejść się po kościach.

Co sądzicie o zachowaniu pana Witkowskiego i komentujących jego publikację internautów?

O tym pisaliśmy: Pandemia nie w smak królowej Elżbiecie II. Historyczna sytuacja, trzeba było odwołać kluczową uroczystość na brytyjskim dworze

Zerknij: Francja przerażona. Pożar katedry św. Piotra i Pawła w Nates. Ogień wciąż trawi świątynię