Jak zapewne każdy pamięta, swego czasu Małgorzata Rozenek-Majdan była żoną Jacka Rozenka. Choć drogi pary rozeszły się już kilka lat temu, wciąż utrzymują kontakt – mają także dwóch wspólnych synów.

Jak przypomina Plotek, Jacek Rozenek przed rokiem przeszedł udar, na skutek czego musiał od nowa nauczyć się koordynacji ruchów, a także ćwiczyć mówienie, które stanowiło dla niego sporą trudność. Na szczęście ten ciężki okres jest już za nim – obecnie jest już aktywny zawodowo.

Okazuje się, że Jacek Rozenek ma na kogo liczyć. Małgorzata Rozenek-Majdan wspiera go finansowo, a teraz Jacek Rozenek poznał także najmłodszego syna swojej byłej żony.

Jacek Rozenek/screen Instagram @rozenekjacek
Jacek Rozenek/screen Instagram @rozenekjacek

Jacek Rozenek odwiedził małego Henia

Jak donosi Pudelek Jacek Rozenek odwiedził parę dni temu swoich synów w domu Majdanów. Przy okazji były mąż obecnej żony oraz ojciec dwóch z trzech synów Radka Majdana, poznał małego Henia.

Czy Małgorzata Rozenek urodziła już syna?, źródło: Plejada
Czy Małgorzata Rozenek urodziła już syna?, źródło: Plejada
Czy Małgorzata Rozenek urodziła już syna?, źródło: Plejada

Aktor pogratulował rodzicom, ze wzruszeniem wziął na ręce Henia, dał mu prezent, a także podziwiał jego pokoik - informuje Pudelek powołując się na tygodnik Rewia.

Jak donosi portal spotkanie przebiegło w miłej atmosferze. Wiadomo także, że Jacek Rozenek planuje wspólne wakacje ze swoimi synami.

Rozmawiał również ze swoimi synami o wakacjach, na które wkrótce wyruszą we trzech. Był bardzo poruszony i to na pewno nie była jego ostatnia wizyta - donosi Rewia.

To też może cię zainteresować: Mężczyzna wpadł w istny szał. Pasażerowie byli przerażeni. Jakie konsekwencje zostaną wyciągnięte wobec wandala

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Znana aktorka w mocnych słowach o Kindze Dudzie. Jej wypowiedź wywołała zamieszanie, internauci kazali jej wyjechać z Polski

O tym się mówi: To jedne z najchętniej kupowanych produktów. Polacy nie zdają sobie sprawy z tego, co się w nich znajduje