Jak podaje "se.pl", twórczyni kochanego przez Polaków serialu "M jak miłość" Ilona Łepkowska mocno skrytykowała Małgorzatę Trzaskowską za jej wizerunek, jakim się pochwaliła na wieczorze wyborczym.

Małgorzata Trzaskowska kontra Agata Duda

Jak się można było domyślać, wizerunki pań, które towarzyszyły swym mężom podczas wieczoru wyborczego nie umknęły uwadze mediów i opinii publicznej. Porównanie było nieuniknione. Znana scenarzystka Ilona Łepkowska także wypowiedziała swoją opinię na temat tego, jak się zaprezentowały tego wieczoru panie Trzaskowska i Duda. Jej surowa opinia poszła w świat.

YT

Mnie się bardzo podoba Małgorzata Trzaskowska. Ok, ale powiem tak, po głupstwie, po takiej drobnej rzeczy (...) Pani prezydentowa Agata Duda wystąpiła w eleganckiej sukni i myślę, że dla większości była uczesana, miała głowę od fryzjera. Dla większości społeczeństwa to jest właśnie wizerunek pierwszej damy. Natomiast Małgorzata Trzaskowska, która oczywiście jeżdżąc w kampanii, mogła jeździć w balerinkach i t-shirtach, tak samo ubrała się na wieczór wyborczy. YT Myślę, że wiele osób oglądając ją, pomyślało: "Kurczę, no zaraz, no ona się nawet nie uczesała dokładnie, te włosy niespięte. Jak ona wygląda? Nie no, my potrzebujemy kogoś takiego eleganckiego jak prezydentowa Dudowa.

Czy też uważacie, że Małgorzata Trzaskowska powinna bardziej się postarać opracowując swój wizerunek na wieczór wyborczy swojego męża?

O tym pisaliśmy: Do Sejmu wpłynął wniosek o wotum zaufania dla rządu. Podczas wystąpienia Mateusza Morawieckiego padły bardzo ostre słowa

Zerknij też tutaj: Gdańsk: można wybrać się już nad wodę. Wiadomo, które kąpieliska są już czynne

Przypominamy: Nowa edycja programu "Rolnik szuka żony". Marta Manowska uchyliła rąbka tajemnicy o nowych uczestnikach