Jak podaje "Lelum", wspaniała akcja zorganizowana na rzecz maleńkiej Tosi chorującej na sma nabiera tempa.

Niezwykły pomysł na akcję charytatywną

YT

Joanna Koroniewska wraz z mężem Maciejem Dowborem opublikowali 2 lipca bieżącego roku specjalny odcinek serii "Dowbory Be Happy", w którym możemy zobaczyć, jak artyści w niebanalny sposób zachęcili ludzi do wpłacenia pieniążków na leczenie Tosi na stronie siepomaga.pl.

Maciej Dowbor założył się z Kasią Cichopek, że jeśli w ciągu jednej doby pojawi się w sumie
10 000 zł wpłaconych na małą Tosię Popławską, Maciej Dowbor zatańczy po raz pierwszy w życiu hip-hop na Tik Toku. Reakcja internautów była ekspresowa.

W ciągu kilku godzin 10 000 zł pojawiło się na koncie Tosi na siepomaga.pl. To oznaczało oczywiście, że Maciej Dowbor wcieli się w hip-hopowego tancerza. Efekty ich pracy są imponujące. Uliczny performance, jaki stworzyli artyści zrobił spore zamieszanie na osiedlu.

YT

Na Youtubowym koncie "Dowbory Be Happy" obejrzycie całą relację z wydarzenia ulicznego, które obecnie ma już 133 687 wyświetleń, oraz 2,8 tysiąca polubień.

Pamiętacie zakład Dowbora z Kasią Cichopek?! Wy mieliście w ciągu doby wpłacić 10 tys. złotych na małą Tosię Popławską, a Maciek miał pierwszy raz w życiu zatańczyć w Tik Toku i to jeszcze hip hop. A chyba wiecie jak Maciek wstydzi się publicznie tańczyć. Ale czego się nie robi w szczytnym celu. Wy stanęliście na wysokości zadania, to teraz kolej na nas. Wraz z Kasią Cichopek i Marcinem Hakielem oraz tancerzami z Hakiel Akademia Tańca przygotowaliśmy prawdziwy uliczny performance. A przy okazji niezłe zamieszanie na osiedlu. Przed nami jeszcze długa droga, żeby uratować Tosię. Jeżeli tylko możecie to wspomóżcie mała Tosię, która zbiera pieniądze na najdroższy lek świata, to tu macie link - siepomaga.pl/ocalic-tosie


YouTube/Dowbory Be Happy

O tym pisaliśmy: Polskie lasy zostały opanowane przez "latające kleszcze". Jak się przed nimi chronić

Zerknij: IMGW wydał ostrzeżenia pierwszego i drugiego stopnia. Pogoda znów da nam popalić