Małgorzata Trzaskowska, żona kontrkandydata Andrzeja Dudy na urząd prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego, podczas całej kampanii wyborczej i podczas dwóch tur głosowania, stojąc murem u boku męża, wspierała go w walce o głosy wyborców.

Nie powiedziała jeszcze ostatniego zdania

Andrzej Duda wygrywając większością głosów, został na stanowisku na kolejne 5 lat kadencji prezydenckiej. Pierwsza dama Agata Duda, także czynnie wspierała męża podczas kampanii wyborczej oraz wraz z córką Kingą, towarzyszyły mu podczas wieczoru wyborczego.

Wzruszający post Małgorzaty Trzaskowskiej

Niedoszła pierwsza dama Małgorzata Trzaskowska, na swoim koncie na Facebooku opublikowała post, w którym między innymi podziękowała wyborcom za głosy oddane na jej męża Rafała.

Jeszcze raz pragnę podziękować za Waszą mobilizację i za wszystkie głosy oddane na Rafała. Szczególnie dziękuję wszystkim kobietom, które nie bały się wziąć sprawy w swoje ręce. Mówiłam o tym wcześniej i powiem to raz jeszcze – razem mamy super moc! Widziałam to na każdym ze spotkań, które odbyłam w ciagu tych ostatnich dwóch tygodni. Tej energii nie można teraz zmarnować. Dlatego będę dalej działać i angażować się w sprawy kobiet w Polsce. Szczegóły wkrótce, ale jedno jest pewne już teraz: w nas jest siła 🙂

Umieszczone w poście zdjęcia pełne uroku, kobiecości, siły są zapowiedzią jej przyszłej aktywności w działaniach na rzecz kobiet.


Facebook/Małgorzata Trzaskowska

Ciepłe komentarze pod adresem Rafała Trzaskowskiego posypały się pod postem Małgorzaty Trzaskowskiej.

Razem z mężem dokonaliscie Państwo niemożliwego. Chyba to że było tak blisko sprawia, że dzisiejszy dzień jest taki gorzki. Natomiast jest chęć zmian, należy iść do przodu i walczyć za Polskę. Cieszę się że Pani to napisała. Dziękuję za niesamowite tygodnie- przywrócił mi wiarę w przyszłość 💙 Pani Małgosiu , nikt tak , do tej pory , nie zmobilizował Polaków jak Pani i Pani mąż . Należą się Państwu wielkie brawa za wykonanie tak ważnej pracy dla nas wszystkich. Wynik tych wyborów nie jest przegraną a nadzieją na przyszłość i dowodem na to , że warto ruszyć się z domu i zawalczyć o swoje prawa. Jedna bitwa przegrana ale walczymy dalej, do skutku . 🙏 Dziękujemy. Jest nam tylko smutno, że nie wszyscy stanęli na wysokości i wynik jest taki jaki jest. ja miałam nadzieję, że dzisiaj 13 lipca obudzę się w nowym kraju. Były łzy wczoraj i dzisiaj. Życzę pani i Pani Mężowi wszystkiego najlepszego.

Nam pozostaje pogratulować wygranej prezydentowi Andrzejowi Dudzie, oraz życzyć mu sił i wytrwałości na te kolejne pięć lat.

O tym pisaliśmy: Bezdomny kot mógł stracić możliwość oddychania przez zbyt ciasną obróżkę, gdyby nie pracownicy jednej z polskich firm. Dali zwierzęciu nowe życie

Zerknij: Zdumiewające wyznanie żony Macieja Stuhra. Czy jego wybranka zabroni mu wypowiadać się publicznie