Media obiegła informacja o rzekomym miejscu właściwego pochówku Piotra Woźniaka-Staraka na terenie jednej z największych warszawskich nekropolii! W sieci miała znaleźć się fotografia dokumentująca grób producenta filmowego znajdujący się na Starych Powązkach w Warszawie!
„Super Express” zastanawia się nad tym, czy niecały rok po tragicznej śmierci Woźniaka-Staraka urna z jego prochami została przeniesiona z mazurskiej Fuledy do stolicy.

Piotr Woźniak-Starak jednak został pochowany w Warszawie? Sensacyjne doniesienia i zdjęcie trafiło do Internetu

Dramat rodziny zaczął się 18 sierpnia zeszłego roku, gdy na jeziorze Kisajno zaginął w nocy Piotr Woźniak-Starak. Po kilku dniach poszukiwań 22 sierpnia płetwonurkowie wyciągnęli z toni ciało producenta, a żona, Agnieszka Woźniak-Starak i cała rodzina zdecydowała, że producent zostanie pochowany na terenie rodzinnej posiadłości na Mazurach, w Fuledzie.

Pogrzeb miał miejsce 30 sierpnia 2019 roku.

Ponieważ zgodnie ze stanem polskiego prawa, pochówek na terenie poza cmentarzem jest niemożliwy, prokuratura zajęła się tą sprawą i rozpoczęła postępowanie, a wyrok sądu ma zapaść na początku sierpnia.

Okazuje się jednak, że – ku zaskoczeniu wszystkich – Piotr Woźniak-Starak ma grób na cmentarzu Powązkowskim w Warszawie. W Internecie znalazły się zdjęcia miejsca spoczynku runy z prochami producenta. Nagrobek jest przystrojony czerwonymi różami i mocno zwraca uwagę odwiedzających nekropolię.

Czy to oznacza, że rodzina postanowiła przychylić się do zasad polskiego prawodawstwa i pochować Piotra Woźniaka-Staraka na cmentarzu, jeszcze przed wyrokiem sądu?

Obecne miejsce pochówku producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka na Starych Powązkach, którego śmierć i pierwszy...

Posted by Igor Strojecki on Sunday, July 12, 2020

Jak informował portal "Życie": ANNA MUCHA DAŁA W KOŚĆ WŁAŚCICIELOWI RESTAURACJI. AKTORKA POKAZAŁA, CO POTRAFI, NAGRANIE TRAFIŁO DO INTERNETU

Przypomnij sobie: BYŁY MĄŻ MARTY KACZYŃSKIEJ PIERWSZY RAZ OD DAWNA ZABRAŁ GŁOS PUBLICZNIE. NIE PRZEBIERA W SŁOWACH, TO NAPRAWDĘ MOCNE

Portal "Życie" pisał również: WIELKA CEREMONIA SZYKUJE SIĘ U MAJDANÓW. MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN ZDRADZA SZCZEGÓŁY, MAŁY HENIO GWIAZDĄ WIECZORU