Judith Nwokocha pochodzi z Nigerii, jednak na stałe mieszka w Kanadzie. Kobieta ma obecnie 38 lat i od 4 lat jest szczęśliwą mamą niesamowitych bliźniaków. Na czym polega ich fenomen?

Wyjątkowe bliźniaki przyszły na świat cztery lata temu

Jak informuje portal parenting.pl Judith miała poważne problemy z zajściem w ciążę. Wszystkie podejmowane próby kończyły się porażką. Wtedy też lekarz zaproponował kobiecie metodę in vitro.

Metoda ta okazała się skuteczna i Judith została mamą bliźniaków, dziewczynki i chłopca. Jednak dzieci nie były takie jak ich rówieśnicy. Co takiego je wyróżniało?

Kiedy Judith otrzymała swoje dzieci po porodzie, nie mogła uwierzyć w to, co się przytrafiło. Chłopiec miał ciemny kolor skóry, natomiast dziewczynka była niespotykanie biała. Jak się okazało, córeczka Judith cierpiała na bielactwo.

Źródło: Instagram: black_n_white_twins

Popularność dzieci nieustannie rośnie

Wyjątkowość bliźniaków spowodowała, że zaczęły się nimi interesować media. Na różnorodnych portalach społecznościowych nieustannie publikowane były zdjęcia maluchów.

Judith postanowiła natomiast, że założy dzieciom konto na platformie Instagram. Wtedy też maluchy zaczęły zdobywać jeszcze więcej fanów. Konto ma nazwę black_n_white_twins i obecnie obserwuje je prawie 9 tysięcy fanów.

Albinizm, na który cierpi córka Judith jest chorobą genetyczną. Zaburzenia w genach powodują, że nie dochodzi do syntezy enzymów, które odpowiadają za produkcję melaniny, warunkującej kolor skóry. Objawami albinizmu jest przede wszystkim bardzo jasna skóra oraz włosy, a także jasne tęczówki.

Judith nie ukrywa, że ludzie wielokrotnie pytają się jej czyim dzieckiem jest jej córeczka. Niektórym trudno jest uwierzyć, że na świat mogą przyjść bliźniaki o różnym kolorze skóry.

Instagram: @black_n_white_twins

Jak informował portal "Życie”: TVP W OGNIU KRYTYKI? "WAKACYJNA TRASA DWÓJKI" WZBUDZIŁA WIELE SPRZECIWÓW I KONTROWERSJI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: SEBASTIAN KARPIEL - BUŁECKA JEST ZDECYDOWANY NA ZMIANY W SWOIM ŻYCIU. PAULINA KRUPIŃSKA NIE KRYJE RADOŚCI Z TEGO POWODU

Portal "Życie" pisał również: LEWANDOWSCY UDALI SIĘ NA WAKACYJNY WYPOCZYNEK. GDZIE ZNAJDUJE SIĘ BAJECZNE MIEJSCE ZE ZDJĘĆ POPULARNEJ TRENERKI