Dopiero po jakimś czasie postanowił zatrzymać się i zaoferować swoją pomoc. Wówczas dowiedział się, że kobieta chodzi codziennie tą trasą dwie godziny do swojego miejsca pracy i z powrotem do domu.

Jaylesya Corbett pracowała bowiem w miejscu zwanym Bojangles, oddalonym o blisko 10 kilometrów od swojego miejsca zamieszkania. Każdego dnia musiała wychodzić z domu przed wschodem słońca, aby zdążyć do pracy na czas.

Gdy policjant dowiedział się o trudnej sytuacji kobiety zaproponował, że podwiezie ją do pracy. Potem pomyślał, że powinien zrobić więcej, aby pomóc ciężko pracującej kobiecie i wpadł na świetny pomysł.

Policjant udał się do lokalnego supermarketu i wyjaśnił problem, z jakim zmagała się kobieta. Na szczęście właściciele sklepu postanowili pomóc stróżowi prawa w rozwiązaniu trudnej sytuacji.

Pracownicy postanowili przekazać kobiety nowy damski rower. aby nie musiała codziennie chodzić do pracy pieszo.

fot. Facebook @Nash County Sheriff’s Office

Wielki gest policjanta i właścicieli supermarketu. Dzięki temu, kobieta nie musi już pokonywać łącznie 20 kilometrów w drodze do i z pracy!

- Chciałem pomóc Jaylesyie, ponieważ codziennie idzie dziesięć kilometrów do pracy, niezależnie od temperatury, deszczu czy słońca, pracuje ciężko fizycznie w trakcie całej zmiany i wraca kolejne dziesięć kilometrów w tych samych warunkach do domu. To jest naprawdę godne podziwu – zdradził policjant lokalnym mediom.

Stróż prawa przekonuje, że chciał ulżyć kobiecie pokonującej codziennie przymusowy 20-kilometrowy spacer.

Kobieta z początku nie mogła w to uwierzyć i była w szoku. Gdy zobaczyła przygotowany dla niej rower, nie potrafiła uwierzyć, że to prawda i policjant postanowił zrobić tak wiele w jej sprawie.

Była ogromnie wdzięczna za ten miły czyn i ulżyło jej, że nie musiała już wychodzić z domu o 3 nad ranem tylko po to, żeby dostać się do pracy na czas.

Jak informował portal "Życie”: BAWILI SIĘ NA WESELU I PRZYJĘCIU KOMUNIJNYM, POTEM OKAZAŁO SIĘ, ŻE SĄ ZARAŻENI. DZIESIĄTKI PRZYPADKÓW WYKRYŁ SANEPID

Przypomnij sobie: HEROICZNY CZYN PEWNEJ PARY. MIMO WIELKIEGO STRACHU, STANĘLI OKO W OKO Z NIEDŹWIEDZIEM, ZWIERZĘ NIE WIEDZIAŁO, CO ROBIĆ

Portal "Życie" pisał również: WE WSZYSTKICH NADMORSKICH LOKALACH GASTRONOMICZNYCH JEST TAK DROGO? TURYŚCI POKAZALI RACHUNEK, TO AŻ TRUDNE DO ZROZUMIENIA