Jedna z tegorocznych absolwentek Illinois wyróżniła się czymś niesamowitym. Około 400 godzin młoda Amerykanka o imieniu Peyton Manker, spędziła na tworzeniu swojego stroju na bal maturalny.

Nie, dziewczyna nie lubi szycia. Luksusową sukienkę w stylu pop-art stworzyła z materiału opakowaniowego, a mianowicie z 41 rolek zwykłej kolorowej taśmy i jednej cewki drutu o długości 43 metrów.

Waga tej niezwykłej odzieży wynosi 24 kilogramy. Druciana rama, na której trzymane są warstwy taśmy samoprzylepnej, dodaje kolejne 18 kilogramów do rzeczywistej masy.

Jednak sukienka wygląda na dość lekką i świetnie wygląda na dziewczynie. Zwłaszcza w połączeniu z nietypowymi akcesoriami i torbą w postaci wirusa, również wykonaną ręcznie.

Peyton ręcznie malowała niezwykły strój, zainspirowany najnowszymi wydarzeniami na świecie związanymi z pandemią koronawirusa. Panna Manker odzwierciedliła wszystko w swoim stroju: od niezwykłego procesu uczenia się na odległość, po ludzi zmuszonych do walki z epidemią i pracy nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

Kreatywne podejście i wysoka jakość tej pracy doprowadziły do ​​tego, że post jej matki na Facebooku o twórczości jej córki zyskał 148 000 polubień i około 254 000 komentarzy.

Jak informował portal "Życie”: BAWILI SIĘ NA WESELU I PRZYJĘCIU KOMUNIJNYM, POTEM OKAZAŁO SIĘ, ŻE SĄ ZARAŻENI. DZIESIĄTKI PRZYPADKÓW WYKRYŁ SANEPID

Przypomnij sobie: HEROICZNY CZYN PEWNEJ PARY. MIMO WIELKIEGO STRACHU, STANĘLI OKO W OKO Z NIEDŹWIEDZIEM, ZWIERZĘ NIE WIEDZIAŁO, CO ROBIĆ

Portal "Życie" pisał również: WE WSZYSTKICH NADMORSKICH LOKALACH GASTRONOMICZNYCH JEST TAK DROGO? TURYŚCI POKAZALI RACHUNEK, TO AŻ TRUDNE DO ZROZUMIENIA