Niektóre znaki zodiaku są bardziej zazdrosne o partnera niż wszyscy inni. Astrologowie powiedzieli, który z przedstawicieli zodiaku jest bardziej podatny na to destrukcyjne uczucie.

Skorpiony Jeden z najbardziej zazdrosnych znaków zodiaku. Skorpiony są z natury właścicielami. Ze względu na chęć kontrolowania każdego ruchu partnera, w związku może istnieć nieznośne napięcie. Nic nie można przed tym ukryć — żadnych włosów innych ludzi na ubraniach, żadnego zapachu nieznanych perfum, żadnych śladów szminki na komórce.

Z tego wszystkiego Scorpio wyciągnie daleko idące wnioski. Jeśli dowie się, że został oszukany, litość będzie bezbożna. Otrzymasz wszystkie dowody, zagrożone, a nawet szantażowane.

Lepiej od razu powiedzieć o zdradzie, prawda wyjdzie na jaw. I tak Scorpio, chociaż będzie wściekły, ale będzie miał czas, aby docenić twoje oddanie. Spróbuj zainspirować go do szczerego żalu za to, co zrobiłeś, przyznaj się do winy — będzie to dowód twojej miłości do niego.

Możesz go zresetować. Ryby Wymagają bezwarunkowej lojalności, poświęcenia i uwagi od swoich partnerów.

Problem polega jednak na tym, że cierpienie jest tak samo konieczne dla Ryb, jak miłość. Możemy powiedzieć, że szukają wymówki, by zazdrościć partnerowi, który nieco dręczy ich duszę. Chętnie pobudzają wyobraźnię, jak ściskasz kogoś w ramiona, ukradkiem biegasz na randkę, a nawet przekraczasz zakazany limit. Takie fantazje powodują, że Ryby płaczą i żałują siebie. Od dawna nie zgadłeś, że Ryby zazdroszczą twojej wyobraźni.

Wagi są bardzo podejrzliwi. Panny są pełne obaw, są nieufne, co może prowadzić do nerwowego wyczerpania. Zawsze czekają na najgorszy scenariusz. Nawet u najbardziej idealnego kandydata Wag spotyka potencjalnego zdrajcę. Urodzeni pod tym znakiem są doskonałymi detektywami.

Nic przed nimi nie ukryjesz. Na zewnątrz Wagi nie zdradzi swoich uczuć. Cała ich zazdrość nie jest na zewnątrz, ale w środku. Tacy ludzie nie rozpoczną skandalu. Odejdą w ciszy, nie wyjaśniając nikomu niczego. Trzeba raz oszukać Dziewicę, a ona nigdy więcej ci nie zaufa.

Jak informował portal "Życie”: BAWILI SIĘ NA WESELU I PRZYJĘCIU KOMUNIJNYM, POTEM OKAZAŁO SIĘ, ŻE SĄ ZARAŻENI. DZIESIĄTKI PRZYPADKÓW WYKRYŁ SANEPID

Przypomnij sobie: HEROICZNY CZYN PEWNEJ PARY. MIMO WIELKIEGO STRACHU, STANĘLI OKO W OKO Z NIEDŹWIEDZIEM, ZWIERZĘ NIE WIEDZIAŁO, CO ROBIĆ

Portal "Życie" pisał również: WE WSZYSTKICH NADMORSKICH LOKALACH GASTRONOMICZNYCH JEST TAK DROGO? TURYŚCI POKAZALI RACHUNEK, TO AŻ TRUDNE DO ZROZUMIENIA