Jak podaje "Pikio", pewna psinka o imieniu Hanzel wykazała się ogromną opiekuńczością i dobrym serduszkiem ratując maleńkiego kotka w ulewny dzień.

Bohaterska Hanzel i jej nowa niespodzianka

YT

Hazel uwielbia Monikę całym sercem i często przynosi jej niespodzianki. Pewnego dnia psinka zaszokowała swoją panią, przynosząc do domu porzuconego kotka. Wszystko to miało miejsce pewnego deszczowego dnia, kiedy Monika wypuściła Hazel na zewnątrz i poszła do łazienki.

Tym razem pies nie wrócił po paru chwilach, a po dłuższej, dziwnie długiej jak na Hanzel chwili. Monika wyjrzała na zewnątrz, by zobaczyć, dokąd mógł pójść jej pies. Właśnie wtedy zauważyła, że ​​Hazel wraca z nowym przyjacielem.

YT

Hazel najwyraźniej znalazła kotka porzuconego na poboczu drogi, więc go uratowała - fachowo namawiając mokrego maluszka, aby podążał za nią do domu podczas ulewy. Za każdym razem, gdy kotek się zatrzymywał, Hazel zdawała się zachęcać go do podążania za nią. Pomimo ulewnej pogody, Hazel nie odpuściła podczas prowadzenia kociaka do domu.

YT

Monika powiedziała, że ​​po prostu nie mogła uwierzyć własnym oczom, gdy zobaczyła, jak jej heroiczny psiak pomaga bezpańskiemu maluszkowi. W tym momencie Monika postanowiła nagrać bezcenny moment i udostępnić go w mediach społecznościowych.

Trudno się dziwić dumie Moniki, gdyż opiekuńczy piesek może być przykładem dla wielu ludzi, którzy zwyczajnie minęliby kociaka argumentując, że może być na coś chory, może jest czyjś, a na pewno jego utrzymanie może sporo kosztować, więc lepiej udać, że go w ogóle nie ma...

Co sądzicie o zachowaniu psiaka?


YouTube/Happily

O tym pisaliśmy: Nietypowa prośba polskiego skoczka narciarskiego. Klemens Murańka apeluje do Tadeusza Rydzyka, internauci nie mogą powstrzymać się ze śmiechu

Zerknij też tutaj: Użytkownicy konkretnych bankomatów muszą się przygotować na utrudnienia. Może być problem z wypłatą gotówki

Przypominamy: Zadziwiająca decyzja sądu w sprawie obowiązku noszenia maseczek. Mandat za jej brak anulowany