Nie był zdezorientowany i złapał aparat! Kto by pomyślał, że za kilka sekund taki fenomenalny incydent wydarzy się na jego oczach.

Zwykle kolor nieba jest dla nas niebieski. Czasami niebo może być szare z powodu opadów atmosferycznych, czasem ciemnoniebieskie, a czasem bardzo nieprzyjazne (szczególnie zimą). Nigdy nie widziałeś tak mrocznego, jak w naszym dzisiejszym wideo!

Mężczyzna zdołał wykonać wyjątkowe ujęcia. Dobrze, że natychmiast zdał sobie sprawę, że nadchodzi coś niezwykłego. Chwytanie takiej chwili jest niezwykle rzadkie.

Moc natury to potężny i bezwzględny przepływ energii. Na Ziemi jest wiele rzeczy, których należy się obawiać, ale najbardziej niszczycielską siłą na świecie jest siła natury.

Nawet prognozy pogody i meteorolodzy nie zawsze są w stanie przewidzieć kaprysy tej kapryśnej gospodyni naszej planety.

To bardzo smutne, że w dzisiejszych czasach społeczeństwo przywiązuje tak małą wagę do dbania o środowisko. Czy powinniśmy myśleć, co pozostanie po nas potomkom?

Jak informował portal "Życie”: JAK WYGLĄDA KOLEJNA ŻONA MICHAŁA WIŚNIEWSKIEGO? WOKALISTA OBIECYWAŁ CHRONIĆ JEJ PRYWATNOŚĆ, JEDNAK W SIECI POJAWIAJĄ SIĘ ODWAŻNE ZDJĘCIA

Przypomnij sobie: SEBASTIAN KARPIEL - BUŁECKA JEST ZDECYDOWANY NA ZMIANY W SWOIM ŻYCIU. PAULINA KRUPIŃSKA NIE KRYJE RADOŚCI Z TEGO POWODU

Portal "Życie" pisał również: LEWANDOWSCY UDALI SIĘ NA WAKACYJNY WYPOCZYNEK. GDZIE ZNAJDUJE SIĘ BAJECZNE MIEJSCE ZE ZDJĘĆ POPULARNEJ TRENERKI