Pewna kobieta z niewielkiej miejscowości Lynchburg w stanie Wirginia jest przekonana, że wpatrując się w kształt skał dostrzegła zarys twarzy samego Jezusa. Niesamowitego odkrycia dokonała podczas spaceru po lesie.

- Przysięgam, że widzę Jezusa na tej skale - powiedziała wyraźnie Shae House, kobieta, która natknęła się na dziwny kształt naskalny w filmie opublikowanym na YouTube.

Zdaniem kobiety w skale można wyraźnie zobaczyć obraz podobny kształtem i zarysem do tego, jaki ukazuje się nam m.in. w Całunie Turyńskim czy innych przedstawieniach Jezusa w kulturze.

- Czy widzisz nos, zamknięte oczy, koronę cierniową, posiniaczone i opuchnięte lewe oko, ranny i opuchnięty lewy policzek, brodę, wąsy, włosy, długie włosy po prawej stronie? – zapytała z wyraźnym zaciekawieniem kobieta na nagraniu opublikowanym 27 marca.

Kobieta w pierwszym momencie nie zauważyła dziwnego obrazu, ale odkrycia dokonała dopiero po powrocie do domu i obejrzeniu zdjęć z wyprawy.

W skale ukazał się sam Jezus?

- Najpierw dostrzegłam, że to wygląda jak twarz, a potem spojrzałam bardziej skupiona i zrozumiałam, że w skale ukazał się sam Jezus - powiedziała.

Kobieta stwierdziła w rozmowie z lokalnymi dziennikarzami, że weszła na szlak Blackwater Creek, znajdujący się zaledwie kilka kilometrów od kampusu Liberty University, w trakcie pierwszego dnia wiosny. Wtedy natknęła się na iście „boską” formację skalną.

Jej zdaniem, ​​obraz Jezusa można zobaczyć tylko pod pewnym kątem.

- Im dłużej na to patrzysz, tym więcej widzisz! Jest absolutnie piękny! – przyznała.

W te strony zawitało wiele osób, by sprawdzić, czy to prawda. Podzielacie opinię tej kobiety?

Jak informował portal "Życie": POLACY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA ZMIANY W BANKOMATACH. TEGO JESZCZE NIE BYŁO, BĘDZIE MNIEJ BANKNOTÓW PRZY WYPŁACIE

Przypomnij sobie: CZY CZEKAJĄ NAS CIĘCIA MINIMALNEJ PENSJI? DO MEDIÓW WYCIEKŁY NIEPOKOJĄCE INFORMACJE, SĄ SPRZECZNE Z OBIETNICAMI

Portal "Życie" pisał również: TO, JAK ZAPISUJEMY ZNAK X UJAWNIA NASZĄ OSOBOWOŚĆ, TWIERDZĄ EKSPERCI OD GRAFOLOGII. PROSTY TEST ZDRADZA NASZE DRUGIE JA