Gdy wybieramy się na imprezę, zależy nam, by jak najlepiej wyglądać. Właśnie dlatego staramy się perfekcyjnie dopasować swój strój, a także fryzurę i makijaż, tak, by zachwycić innych wyglądem.

Czasami jednak nie wychodzi z tego nic dobrego. Przekonała się o tym kobieta, która przeżyła traumatyczne zdarzenie właśnie podczas przyjęcia.

Zatrważające zdarzenie podczas przyjęcia

Jak podaje portal Lelum, historia przydarzyła się 52-letniej kobiecie, Jane. Była zaproszona na imprezę do przyjaciół, postanowiła się dobrze ubrać i pomalować, tak, by wyglądać zjawiskowo.

Źródło: weraveyou.com
Źródło: weraveyou.com

Niestety, kobieta z Wielkiej Brytanii przeżyła przez to prawdziwą traumę. To miał być świetny wieczór – Jane z chęcią raczyła się przysmakami na imprezie i tańczyła. Tymczasem w pewnym momencie słabo się poczuła.

Chwilę później Jane zemdlała. Bardzo szybko się ocknęła i postanowiła zbagatelizować problem – pożegnała się z resztą gości i wróciła do swojego domu.

Prawie zapomniała o tej sytuacji i poszła spać. Jednak gdy się obudziła, zobaczyła, że jej nogi wyglądają bardzo niepokojąco – były całe spuchnięte, z dziwnymi śladami. Jane postanowiła na wszelki wypadek pojechać do szpitala.

To właśnie tam lekarze szybko zdiagnozowali problem – chodziło o… za obcisłe spodnie. Jane dopiero co kupiła swoje nowe jeansy i liczyła na to, że nieco się rozciągną.

Źródło: onet.pl
Źródło: onet.pl

Niestety, spodnie zdążyły odciąć swobodny przepływ krwi w nogach, przez co doszło do uszkodzenia mięśni i nerwów łydek.

Mimo czterech operacji nie udało się sprawić, by nogi kobiety wyglądały jak wcześniej. Wniosek jest prosty – lepiej mieć nieco luźniejsze spodnie niż popełnić błąd, który może nas kosztować zdrowie lub nawet życie.

Przypomnij sobie o… TO NAGRANIE STAŁO SIĘ HITEM W KILKANAŚCIE GODZIN. PLAŻOWICZE NIE MOGLI UWIERZYĆ W TO, CO WIDZĄ, CZY OGROMNY PTAK PORYWA REKINA

Jak informował portal Życie: NOWA EDYCJA PROGRAMU "ROLNIK SZUKA ŻONY". MARTA MANOWSKA UCHYLIŁA RĄBKA TAJEMNICY O NOWYCH UCZESTNIKACH

Portal Życie pisał również o… NAJWAŻNIEJSZE ZASADY PIELĘGNACJI STORCZYKÓW. WYSTARCZY JEDEN SEKRETNY SKŁADNIK PRZY PODLEWANIU, A BĘDĄ PIĘKNE JAK NIGDY DOTĄD