Jak podaje portal „Plotek”, po śmierci Jarosława Kukulskiego w 2010 roku, głośno zrobiło się o nie najłatwiejszych relacjach między Natalią Kukulską, a jej starszym bratem Piotrem Kukulskim. Jak wyglądają teraz?

Brat Natalii Kukulskiej

Piotr Kukulski próbował swoich sił w show-biznesie, jako raper występujący pod pseudonimem „Pikej”. Niestety nie udało mu się odnieść spektakularnego sukcesu, a głośno zrobiło się o nim, kiedy zaczął kierować przytyki wobec Natalii. Potem słuch o nim zaginął, aż do wywiadu Natalii Kukulskiej.

YouTube

Wiele wskazuje na to, że pomiędzy rodzeństwem zaczęło się układać. Bo choć Natalia Kukulska raczej niechętnie dzieli się z mediami szczegółami ze swojego życia prywatnego, tym razem postanowiła zrobić wyjątek. W rozmowie z „Plejadą powiedziała”:

„Nasza relacja po śmierci taty przeszła bardzo duży kryzys. Piotrka błąd młodości, pochopności, do którego on się przyznaje, był taki, że on próbował jakoś w mediach o tym opowiadać. Czasami powiedział jakieś jedno słowo za dużo albo został źle zrozumiany, albo nawet nie powiedział, a coś mu ktoś imputował, więc myślę, że po prostu dobrze, że to się już wyciszyło, że ja nie kontynuowałam tego tematu. I tak samo teraz nie kontynuuję tego tematu. Po prostu relacje w rodzinie przeżywają różne kryzysy. Wydaje mi się, że to jest coś, co powinno zostać w naszych domowych pieleszach” – powiedziała.

Ich relacje uległy teraz poprawie. Piosenkarka przyznała, że mają ze sobą kontakt i zdradziła, że jej brat pracuje obecnie nad płytą i choć Natalia przyznała, że muzycznie nie są jej klimaty mocno trzyma kciuki za brata i docenia ogromną pracę, jaką w to wkłada. „Fajnie, jak są jakieś takie happy endy” – podsumowała.

YouTube

Myślicie, że rodzeństwo wystąpi kiedyś wspólnie?

To też może cię zainteresować: Doda wystawiła mieszkanie na sprzedaż. Styl, w jakim urządziła wnętrza, robi ogromne wrażenie. Jak wygląda nieruchomość

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Lewandowscy udali się na wakacyjny wypoczynek. Gdzie znajduje się bajeczne miejsce ze zdjęć popularnej trenerki

O tym się mówi: Mama Antka Królikowskiego pełna niepokoju o syna. Małgorzata Ostrowska-Królikowska miała odkryć smutną prawdę