Film, który został nakręcony na początku lipca przez mieszkankę Tennessee Ashley White i udostępniony przez profil Tracking Sharks na Twitterze przedstawia zwierzę, które wydaje się być dużym jastrzębiem, latającym nad brzegiem Myrtle Beach w Kalifornii z dużą rybą w swoich szponach, walczącą o uwolnienie się ze śmiertelnego uścisku.

Zgodnie z treścią Tweeta, wideo zostało zrobione z 17. piętra budynku, w którym przebywała autorka. Film został również udostępniony na Facebooku. Autorka zapytała wprost: „Czy ktoś wie, co to może być za ptak i czy trzyma w szponach rekina?”

Ptak porywa z wody rekina? Niesamowite wideo obiegło sieć!

Film przedstawiający drapieżnego ptaka chwytającego pazurami dużą, przypominającą rekina rybę stał się popularny w mediach społecznościowych, rozsyłanym przez miliony internautów.

Choć gatunki ptaków i ryb nie zostały jeszcze potwierdzone, użytkownicy Twittera zgadują i sugeruj, że ptak to kondor, a inni rozważali twierdzenie, że ta ryba to z pewnością nie rekin.

Jednak większość uznała, że ptaszysko to po prostu wielki rybołów, a ryba może być elopsem lub makrelą hiszpańską, która potrafi osiągać podobne rozmiary.

Film był oglądany na różnych kontach w social mediach ponad 17 milionów razy. Wielu widzów zauważyło podobieństwo między filmem a „Sharknado”, kultową serią filmów o rekinach, które wyłaniają się z oceanu, aby zaatakować ludzi na lądzie.

Film został zagrany w liczącym 35 tysięcy miasteczku Myrtle Beach, które znajduje się po wschodniej stronie stanu Karolina Północna. Na pokazaną na nagraniu plażę co roku ściągają miliony turystów, którzy uwielbiają opalać się w dochodzących do blisko 40 stopni upałach.

Jak informował portal "Życie": POLACY MUSZĄ SIĘ PRZYGOTOWAĆ NA ZMIANY W BANKOMATACH. TEGO JESZCZE NIE BYŁO, BĘDZIE MNIEJ BANKNOTÓW PRZY WYPŁACIE

Przypomnij sobie: CZY CZEKAJĄ NAS CIĘCIA MINIMALNEJ PENSJI? DO MEDIÓW WYCIEKŁY NIEPOKOJĄCE INFORMACJE, SĄ SPRZECZNE Z OBIETNICAMI

Portal "Życie" pisał również: TO, JAK ZAPISUJEMY ZNAK X UJAWNIA NASZĄ OSOBOWOŚĆ, TWIERDZĄ EKSPERCI OD GRAFOLOGII. PROSTY TEST ZDRADZA NASZE DRUGIE JA