Media co jakiś czas podsycają podejrzenia o czwartej ciąży księżnej Kate. Najnowsze zdjęcia, którep ojawiły się na Instagramie,rzucają nowe światło na ten temat. Wystarczy spojrzeć, by poznać odpowiedź!!

Ostatnio w mediach pojawiła się informacja mówiąca o tym,że księżna Kate jest w ciąży i spodziewa się kolejnego dziecka. Co więcej, ciąże miał potwierdzić nawet sam książę William.Jaka jest prawda? Najnowsze zdjęcia poddają wątpliwości stan Kate, jej brzuch jest plaski!

Kate Middleton pomimo pandemii koronawirusa i zagrożenia z niej wynikającego nadal pełni funkcje księżnej i angażuje się w sprawy społeczne Wielkiej Brytanii. Żona księcia Williama wybrała się ostatnio do Szpitala Królowej Elzbiety King's Lynn, by uczcić 72. urodziny NHS i 40-lecie jego istnienia i działalności.

Księżna Kate, screen: Instagram
Księżna Kate, screen: Instagram
Księżna Kate, screen: Instagram

Czwarta ciąża Kate Middleton

Księżna Kate i książę Williammają już troje dzieci. Od jakiegoś czasu media donoszą o rzekomej czwartej ciąży Kate Middleton. Fani rodziny królewskiej zastanawiają się, czy to prawda, czy może raczej „wkładanie dziecka w brzuch”.

Portal Pomponik informuje, że jeden z brytyjskich tabloidów zdaje się być bardzo pewny, że Kate i William będą mieli czwartego potomka. Wystarczy spojrzeć na nagłówek jednego z najnowszych artykułów na ich temat.

„William potwierdza: czwarte dziecko w drodze!” – krzyczy do nas duży tytuł w gazecie. Na początku o czwartej ciąży księżnej donosił magazyn „New Idea” – było to w połowie maja, pokazano wtedy zdjęcie Kate z widocznym zaokrąglonym brzuszkiem.

To właśnie te doniesienia sprawiły,że podczas wizyty w szpital u księżna Kate budziła ogromną sensacje.Jak widać po zdjęciach– po brzuchu aniśladu. Jaka jest prawda?

O tym pisaliśmy: Ministerstwo Zdrowia ostrzega Polaków. Sprawa jest niezwykle ważna dla naszego zdrowia

Zerknij: Do Sejmu wpłynął wniosek o wotum zaufania dla rządu. Podczas wystąpienia Mateusza Morawieckiego padły bardzo ostre słowa