To, co zrobił ten mężczyzna jest nie do uwierzenia.Udało mu się spłodzić aż 69 dzieci z pierwszą żoną. Na tym się nie skończyło.

Kiedy jego pierwsza zona zmarła, mężczyzna nie zamierzał tracić czasu. Chciał także posiadać więcej dzieci. I jak się okazuje dorobił się rekordowej liczby pociech.

Mężczyzna pobił rekord w płodzeniu dzieci

Fiodor Wasiljew, obywatel Rosji,to także ojciec pokaźnej gromadki.Mężczyzna jest posiadaczem największej rodziny na świecie.Udałomu się spłodzić aż 87 dzieci!! Czy to jest w ogóle możliwe?

Jak się okazuje, jego żona - matka 69 z jego dzieci,zachodziła w ciąże mnogie. Kobieta aż czterokrotnie rodziła czworaczki, siedmiokrotnie trojaczki i szesnaście razy bliźnięta. Po śmierci kobiety mężczyzna doczekał się jeszcze 18 dzieci.

To też może cię zainteresować: Polacy powinni mieć się na baczności. Po otrzymaniu wiadomości można przypadkowo stracić wszystkie środki na koncie, policja ostrzega

O tym się mówi: Tegoroczne wakacje w górach mogą ogołocić nasze portfele. Ceny naprawdę zwalają z nóg, najmniej zapłacimy za oscypek