Jak podaje "Pudelek", państwo Majdan zasypują media społecznościowe zdjęciami z różnych cudnych chwil spędzonych z synkiem Heniem. Były piłkarz odkrył coś ciekawego patrząc na swojego synka.

Ciekawe spostrzeżenia tatusia

Dumni rodzice zawsze chcą się dzielić ze światem osiągnięciami swoich pociech. Każda chwila, która niesie radość, zdaniem rodziców może nieść radość też innym. Zdjęcie pierwszego uśmiechu, pierwszej naburmuszonej minki, pierwszej kąpieli, czy pierwszych ząbków - to dla rodziców najważniejsze pierwsze razy. Nic zatem dziwnego, że państwo Majdan wciąż wrzucają nowe zdjęcia z ich wspólnego życia z nowym członkiem rodziny Heniem.

Radosław Majdan dokonał ciekawego spostrzeżenia, gdy porównał Henia do zdjęć z dzieciństwa swoich i Małgosi. Nie omieszkał podzielić się tym z opinią publiczną.

Henryk #dzidziuśmajdana, kiedy się denerwuje, to podobny jest do mnie, ale kiedy się uśmiecha, to cała mama.

Gdy różne portale informacyjne zaczynają sie rozpisywać na temat tej mnogości zdjęć, jakie małżonkowie wrzucają do sieci, reakcje internautów są na prawdę różne, a komentarze często niewybredne...

Ile można o nich pisac ? Pamiętamy o zatoce !! Codziennie oni Nie codziennie, tylko minimum 3 razy dziennie. :)

Są też komentarze sympatyczne:

Śliczne dziecko. Gratulacje. Słodki Henryczek i słodki George 😍💝😘

Czy Wy też widzicie podobieństwo?

O tym pisaliśmy: Andrzej Duda pojawił się na jednym z wesel. Otrzymał zaproszenie w mediach społecznościowych. Jest komentarz pana młodego, co łączy go z prezydentem

Zerknij: Poważne zarzuty wobec byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej. Andrzej Szarmach skazany