„The Voice of Poland” jest jednym z najpopularniejszych programów rozrywkowych Telewizji Polskiej. Show, które doczekało się aż 10 edycji, stoi pod wielkim dylematem, kto zasiądzie w fotelu jurorskim? Walczą o to dwie wielkie gwiazdy. Kto wygra Beata Kozidrak czy Małgorzata Ostrowska?

kto pojawi się w fotelu jurorskim?

Odpowiedź na pytanie, która z gwiazd zasiądzie w fotelu jurorskim jedenastej edycji show nie jest jeszcze znana. Początkowo mówiono o tym, że do programu powrócić ma Edyta Górniak. Teraz narracja nieco się zmieniła. W mediach mówi się o tym, że o fotel jurorski walczą dwie popularne i znane wokalistki. Czy w kolejnej edycji ujrzymy Beatę Kozidrak czy Małgorzatę Ostrowską?

Beata Kozidrak i Małgorzata Ostrowska screen Radio Zet
Beata Kozidrak i Małgorzata Ostrowska screen Radio Zet

Póki co nie po padła żadna oficjalna informacja. Telewizja Polska nie przekazała opinii publicznej żadnego oficjalnego komunikatu. Jedyne co jest pewne to to, że w kolejnej edycji z pewnością pojawi się Michał Szpak. Nie zna ekranach telewizorów nie zobaczymy natomiast Margaret. Nie wiadomo co z Kamilem Bednarkiem.

Jak się okazuje o udziale w programie Beaty Kozidrak mówiono się już mówiono podczas kręcenia pierwszej edycji programu. Ciekawe czy któraś z wokalistek zdecyduje się wziąć udział w programie emitowanym przez telewizję Polską, której poglądy znacznie odbiegają od tych, które deklarują wokalistki.

Jak informował portal "Życie": DO INTERNETU TRAFIAJĄ PARAGONY GOŚCI ZAMAWIAJĄCYCH OBIADY W NADMORSKICH KURORTACH. ZA RYBĘ Z FRYTKAMI PŁACĄ FORTUNĘ

Przypomnij sobie: JAK OCENIA MARIĘ KACZYŃSKĄ ŻONA RAFAŁA TRZASKOWSKIEGO? MAŁŻONKA RYWALA OBECNEGO PREZYDENTA W MOCNYCH SŁÓW O BYŁEJ PIERWSZEJ DAMIE