W tym szalonym zamieszaniu nie mamy dodatkowej minuty na przerwę, spojrzenie wstecz i powiedzenie „Życie jest piękne!” Może się zdarzyć, że to uczucie harmonii nigdy nie nadejdzie, a czasem przychodzi za późno. Na przykład, kiedy masz 83 lata.

Znaleźliśmy list od starszej pani do jej przyjaciółki i postanowiliśmy go z tobą podzielić. Bardzo ważne jest, abyśmy wszyscy zdali sobie sprawę z tego, o czym mówi, zanim będzie za późno.

Ostatni wiersz listu należy zapisać i umieścić w widocznym miejscu, gdzie można go zobaczyć każdego dnia.

„Droga Bertho!

Czytam więcej i coraz mniej wycieram kurz. Siedzę na podwórku i cieszę się przyrodą, nie martwiąc się o chwasty w ogrodzie. Spędzam więcej czasu z rodziną i przyjaciółmi i spędzam mniej czasu w pracy.

Życie powinno być smakowane, a nie tolerowane. Teraz staram się realizować te chwile i doceniać je.

Niczego nie „ratuję”: codziennie używam porcelany i kryształu rodzinnego. Mam na rynku dobry płaszcz. Nie przechowuję moich ulubionych perfum na specjalne okazje, ale używam ich, kiedy idę do sklepu lub banku.

Słowa „kiedyś” i „raz” tracą moc w moim leksykonie. Jeśli warto to zobaczyć, usłyszeć lub zrobić, chcę to zobaczyć i usłyszeć i zrobić to teraz.

Nie jestem pewien, co zrobiliby inni, gdyby wiedzieli, że jutro ich tu nie będzie, ale przyjmujemy to za pewnik. Myślę, że zadzwoniliby do członków rodziny i bliskich przyjaciół. Mogą zadzwonić do kilku byłych przyjaciół, aby przeprosić i nawiązać związek. Myślę, że poszliby do kawiarni, aby zjeść swoje ulubione przysmaki.

To te małe rzeczy, których nie ukończyłem, i rozzłościłbym się, gdybym wiedział, że moje godziny się kończą.

Byłem zły, ponieważ nie napisałem niektórych listów, które chciałem napisać. Byłem zły i przepraszam, że nie mówiłem wystarczająco często mężowi i rodzicom, jak bardzo ich kochałem.

Bardzo się staram nie odkładać ani nie opóźniać niczego, co mogłoby dodać śmiechu i blasku naszemu życiu. I każdego ranka, kiedy otwieram oczy, mówię sobie, że ten poranek jest wyjątkowy. Każdy dzień, każda minuta, każdy oddech to prawdziwy prezent.

Życie nie może być stałą imprezą, ale kiedy tu jesteśmy, musimy tańczyć. ”

Przypomnij sobie o…ZARAZ PO WYBORACH OPUBLIKOWANO KATECHEZĘ TADEUSZA RYDZYKA. JEGO SŁOWA DAJĄ DO MYŚLENIA

Jak informował portal Życie:KĄPIEL MOŻE POWIEDZIEĆ WIĘCEJ O NASZEJ OSOBOWOŚCI, NIŻ SIĘ WYDAJE. CHODZI O CZĘŚĆ CIAŁA, KTÓRĄ MYJEMY W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI

Portal Życie pisał również o…WZRUSZAJĄCE SŁOWA MARKA KONDRATA OD DWULETNIEJ CÓRECZCE. AKTOR ZDECYDOWAŁ SIĘ ZDRADZIĆ PRAWDĘ, FANOM ŁZY STANĘŁY W OCZACH