Krzysztof Jackowski jest znanym jasnowidzem. I choć budzi wiele kontrowersji, to z jego wizji korzysta bardzo wiele osób. Z jego odkryć zdaje się czerpać nawet policja. Zdarza się, że jego przewidywania odgrywają kluczową rolę w śledztwach dotyczących zaginięć i morderstw.

Krzysztof Jackowski jest najpopularniejszym polskim jasnowidzem. Pochodzący z Człuchowa mężczyzna co jakiś czas dzieli się z internautami swoimi wizjami. Okazuje się, że mogą się one sprawdzić, o czym mówią teraz eksperci.

Krzysztof Jackowski bacznie przygląda się sytuacji, jaka ma miejsce na Mazowszu. Jak się okazuje jasnowidz ma pewne informacje dotyczące pogody. Czy wreszcie ustąpią deszcze i pamięć o powodziach odejdzie do lamusa?

Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski
Krzysztof Jackowski

Jasnowidz z Człuchowa wie lepiej niż synoptycy

- Moim zdaniem w tym roku jesień przyjdzie dosyć szybko. Przewiduję, że chłodniejszy okres zacznie się już we wrześniu. Ochłodzeniu będą towarzyszyć opady deszczu - wyjawił w rozmowie z se.pl Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski pokusił się także o wizję dotyczącą stolicy. Zgodnie z przepowiednią jasnowidza z Człuchowa w to lato Warszawę nawiedzi ogromny pożar. Jak zdradził w ogniu stanie jeden z wysokich budynków.

- Kojarzy mi się, że może dojść do jakiego pożaru w wieżowcu. Nie mówię, że cały spłonie, ale będzie pożar dużego, wysokiego budynku - przewiduje jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Jak myślicie sprawdzi się?

Jak informował portal "Życie": W INTERNECIE ZNALAZŁO SIĘ PRZYPRAWIAJĄCE O CIARKI NAGRANIE MIESZKAŃCA POŁUDNIA POLSKI. SCENY JAK Z FILMU, POGODA DAŁA POPALIĆ

Przypomnij sobie: ZNANY POLITYK ZOSTAŁ OJCEM PO RAZ JEDENASTY. OKOLICZNOŚCI NARODZIN DZIECKA ZADZIWIAJĄ, INFORMACJE O MATCE MALUSZKA SĄ TRUDNE DO UWIERZENIA