„M jak miłość” to serial niemal kultowy. Pierwszy odcinek produkcji wyemitowano 4 listopada 2000 roku i choć od tego czasu minęło niemal 20 lat, serial wciąż gromadzi przed telewizorami setki tysięcy telewidzów, którzy z chęcią śledzą losy bohaterów.

Serial emitowany jest na antenie TVP. Widzowie przywiązują się do niektórych postaci oraz aktorów, za niektórych szczególnie mocno trzymają kciuki.

Właśnie dlatego informacje takie, jak ta, łamią im serca. Telewidzowie będą niepocieszeni – już niedługo będą musieli pożegnać się z pewnymi aktorami.

Bez nich „M jak miłość” nie będzie już takie samo

Jak się okazuje M jak miłość po wakacyjnej przerwie wróci w nowej odsłonie. Niektórzy aktorzy pożegnają się z serialem. Jak łatwo się domyślić z obsady zniknie Barbara Kurdej- Szatan, która musi udać się na urlop macierzyński

Joasia będzie w ciąży. Niestety sytuacja się mocno skomplikuje. W jej życiu zajdą ważne zmiany, które sprawią, że na jakiś czas zniknie z "M jak miłość" . Porodu spodziewam się we wrześniu. Potem, mam nadzieję, pewnie wrócę... - wyznała gwiazda "M jak miłość".

Barbara Kurdej - Szatan
Barbara Kurdej - Szatan
Barbara Kurdej - Szatan

Razem z Joasia z obsady zniknie Michał oraz Leszek. Jak udało nam się dowiedzieć jeszcze ulegnie poważnemu wypadkowi w Himalajach i będzie długi czas w szpitalu.

Dodatkowo w nowych odcinkach nie zobaczymy Katii, która nie wróci z Gruzji oraz Agi, która postanowi wyjechać z Polski.

Przypomnij sobie o… MĘŻCZYZNA CHCIAŁ PRZYŁAPAĆ GOSPOSIĘ NA GORĄCYM UCZYNKU. ZAMONTOWAŁ KAMERY I OBEJRZAŁ NAGRANIE, NIE MÓGŁ UWIERZYĆ W TO, CO WIDZI