Jak podaje "se.pl", zdaniem nieżyjącej już amerykanki Jeane Dixon, koniec świata ma nastąpić w tym roku. Czy 2020 będzie datą końca świata, czy końca panowania zła na Ziemi?

Czy Antychryst już się narodził?

Jeane Dixon była jedną z najbardziej znanych samozwańczych amerykańskich medium i astrologów XX wieku, ze względu na jej oburzające kolumny w gazetach, które obejmowały zainteresowanie czytelników.

Dixon podobno poprawnie przewidziała zabójstwo prezydenta Johna F. Kennedy'ego, pisząc w magazynie Parade Magazine z 13 maja 1956 r., że wybory prezydenckie w 1960 r. zostaną „zdominowane przez siłę roboczą i wygrane przez demokratę”, który następnie „zostanie zamordowany lub umrze w biurze, choć niekoniecznie w jego pierwszej kadencji ".

Jej twierdzenia zwróciły uwagę prezydenta Richarda Nixona za pośrednictwem jego sekretarza Rose Mary Woods, a Dixon została zaproszona do Oval Office, gdzie przewidywała atak terrorystyczny w USA w po masakrze w Monachium, która skłoniła Nixona do powołania komitetu gabinetowego ds. przeciwdziałania terroryzmowi.

YT

Nie tylko Nixon skorzystał z porady, ale według doniesień medium to także powiernik Ronalda i Nancy Reagan podczas dwóch kadencji 40. prezydenta. Ze wszystkich jej przewidywań jest takie, które nie przyciągało już wtedy tyle uwagi, ale teraz jest bardzo aktualne. Według jej słów, fałszywy prorok przyszedł na świat w 1962 roku.

Przepowiednia na 2020 rok

YT

W swojej książce „Wezwanie do chwały” Dixon napisała w 1971 roku: „Lata 2020–2037, w przybliżeniu, witają prawdziwe Drugie Przyjście Chrystusa. „Bitwa o Armageddon ma się odbyć w 2020 r.” W swojej książce stwierdziła: „Musimy uświadomić sobie nasze talenty i po ich zrozumieniu przyjąć je; i grajcie na nich jak symfonię, w której wszystkie inne instrumenty są zharmonizowane, aby stworzyć lepszy wszechświat. „Kiedy wizja zaczyna się formować, wszystko się zmienia, w tym powietrze wokół mnie.

„Wydaje mi się, że nie jestem już w tej samej atmosferze. „Czuję spokój i miłość, których nie da się opisać. Jestem sama i nic z tego, co ziemskie, nie może mnie dotknąć. „Czuję, że patrzę w dół z wyższej płaszczyzny i zastanawiam się, dlaczego inni nie widzą tego, co widzę”.

O tym pisaliśmy: Ogromnie istotny apel policji w TVP Info. Zbliżają się wakacje, wszyscy powinniśmy zachować wzmożoną czujność

Zerknij: Anna Jantar w dniu, gdy odeszła, znała już tajemnicę męża. Zapoczątkowała ona duże zmiany, które nie miały szansy na rozwój