Jak donosi "Pudelek", Donald Tusk i jego najbliżsi oddali już swóje głosy na wybranych lub wybranego kandydata na urząd prezydenta Polski. Ich wizyta w lokalu wyborczym została uwieczniona przez media.

28 czerwca wybory prezydenckie

Od 7:00 rano można zobaczyć przed lokalami wyborczymi spore kolejki obywateli, którzy postanowili spełnić swój obywatelski obowiązek i oddać swój głos na jednego z kandydatów na prezydenta. Donalda i jego rodzinę reporterzy uwiecznili w jednym z sopockich lokali wyborczych.

East News

Jeszcze nie tak dawno, bo w zeszłym tygodniu, Donald Tusk został cudownie powitany przez najbliższych po powrocie z Brukseli, w której jego pobyt przedłużyła epidemia koronawirusa. W domu czekały na niego niespodzianki przygotowane przez wnuczęta.

Wielu internautów i zwolenników Donalda Tuska nie kryło wzruszenia gestem wnucząt Przewodniczącego Europejskiej Partii Ludowej. Po rozłące z rodziną, która trwała sto dni, w końcu mógł się z nimi wszystkimi zobaczyć, przytulić i zacząć znowu być mężem, ojcem i dziadkiem.

Czy spełniliście swój obywatelski obowiązek oddając głos na kogoś, kogo widzicie w roli dobrego prezydenta RP? Co sądzicie o głosowaniu korespondencyjnym? Wolicie iść do urn osobiście, czy zagłosować bez wychodzenia z domu?

O tym pisaliśmy: Odczaruj swoje życie, czyli kilka prostych sposobów na znalezienie ukrytego talentu

Zerknij także tutaj: Seweryn Krajewski przeszedł wiele ciężkich chwil, których sekrety wychodzą na jaw. Jego życie nie było usłane różami

Przypominamy Ci także o: Smutne wieści w rodzinie Anny Dereszowskiej. Nikt się nie spodziewał, że jej córka jest poważnie chora