To pytanie, dlaczego kobiety tak dobrze dbają o siebie? Aby zadowolić mężczyzn? Aby pochwalić się przed innymi kobietami lub po prostu poczuć się pewnie? Nie znam odpowiedzi, ale faktem jest, że każdy chce być piękny.

Harry Nuriev jest znanym stylistą i projektantem, który udzielał kobietom porad. Twierdzi, że są pewne rzeczy, które psują i starzeją wygląd kobiety.

Zgodzisz się z nim?

Eleganckie rzeczy w życiu codziennym

Chcemy wyglądać szykownie każdego dnia, ale zbyt jasne stroje i wieczorne zdjęcia w życiu codziennym mają niewłaściwy wygląd. Zostaw najlepsze sukienki na uroczystości.

2. Zbyt ciasne stroje, rzeczy poza rozmiarem

Zbyt ciasne ubrania mogą zniszczyć nawet najlepszą figurę. Często takie rzeczy wizualnie dodają kilka funtów, ponieważ podkreślają złogi tłuszczu, nawet tam, gdzie zwykle nie są widoczne. Ubrania, które swobodnie siedzą (nie mylić z nadwymiarami), będą znacznie bardziej opłacalne, aby podkreślić sylwetkę, a nawet dodać lekkości.

3. Ciemne kolory

Ciemne kolory mają oczywiście elegancki wygląd, ale po 50 latach lepiej ich nie nadużywać. Czarny, ciemny brąz tylko podkreślają zmarszczki na twarzy. Lepiej jest łączyć takie rzeczy z lekkim blatem.

4. Umyślny nacisk na klatkę piersiową

Ściśnięte blaty są zbyt wulgarne. Lepiej jest założyć lekką koszulę lub kurtkę. Więc stworzysz bardziej tajemniczy obraz z odrobiną zapału.

5. Buty z lat 90-tych

Buty należy nosić przez kilka sezonów lub, aby nie zgubić, kupić klasyczne modele.

6. Stylizacja i makijaż

Tutaj kobiety często przechodzą od jednej skrajności do drugiej - brak stylizacji dodaje wieku, a także nadmiernej stylizacji. Najlepszy wygląd ma lekko niechlujna fryzura. Przy makijażu i tatuażu należy zachować ostrożność, ponieważ te rzeczy mogą zrujnować cały obraz.

Czy zgadzasz się z tymi punktami?

Jak informował portal „Życie”: śledczy są o krok od wyjaśnienia zdarzeń wokół Dawidka Ż. Są najnowsze informacje, czy wkrótce dowiemy się, co stało się z 5-letnim chłopcem