Iwona Pavlović to ulubienica fanów „Tańca z gwiazdami”. Od kilkunastu lat zasiada w jury programu, gdzie surowo ocenia popisy taneczne celebrytów, a także zachwyca swoim profesjonalizmem i rozległą wiedzą o tańcu.

Choć kobieta ma już ponad 57 lat, nadal zachwyca swoim wyglądem i formą. Teraz Iwona Pavlović postanowiła udostępnić zdjęcie w swoich mediach społecznościowych, na którym chwali się swoją opalenizną.

„Taniec z Gwiazdami”. Źródło: Youtube
„Taniec z Gwiazdami”. Źródło: Youtube
„Taniec z Gwiazdami”. Źródło: Youtube

Iwona Pavlović chwali się opalenizną na Instagramie

Jurorka "Tańca z Gwiazdami" znana jest ze swojego zamiłowania do opalania się. Teraz, kiedy jurorka ma sporo wolnego czasu w związku z przesunieciem nagran do „Tańca z gwiazdami”, Iwona może poswiecic się przyjemnoscią. Do nich z pewnoscia naleza kąpiele słoneczne.

Ostatnio Iwona zamiescila na swoim Instagramie zdjecie, na którym pochwalila się swoją boską opalenizną. Nie wszystkim fanom spodobała się fotografia.

-I wchodzę ja, cała na biało... Biel u mnie jest na podium na drugim miejscu, bo czarny kolor to zdecydowanie numer jeden. Na szczęście czerń i biel to bardzo zgrany duet, prawda? - napisała pod zdjęciem jurorka.

Jedna zinternautek nie omieszkała zwrocic uwagę jurorce zarzucając kobiecie zbyt intensywną opaleniznę.

Wiem, że nie powinna być tak mocna. Ale cóż mogę zrobić. Uwielbiam być opalona... Teraz nie pracuję, więc korzystam. To pozostałość po czasach, kiedy tańczyłam... – odpowiedziała jurorka.

Jak informował portal „Życie”: NIETYPOWY NALOT NA CZĘSTO KUPOWANYCH OWOCACH POWINIEN MOCNO ZANIEPOKOIĆ POLAKÓW. JEST DLA NAS BARDZO NIEKORZYSTNY, JAK SIĘ GO POZBYĆ ZE SKÓRKI

Przypomnij sobie: KOBIETA MOŻE CZUĆ SIĘ PIĘKNA W KAŻDYM WIEKU. NIESAMOWITA PRZEMIANA TEJ KOBIETY POKAZUJE, ŻE NIE WARTO PATRZEĆ NA DATĘ URODZENIA

Portal „Życie” pisał również: NIESAMOWITA SYTUACJA Z UDZIAŁEM KOTA. GDY TYLKO DZIEWCZYNKA ZALAŁA SIĘ ŁZAMI, ZROBIŁ COŚ, CZEGO NIKT SIĘ PO NIM NIE SPODZIEWAŁ