PZN zdradził termin badania na obecność koronawirusa, które zostanie przeprowadzone w celu zdiagnozowania Apoloniusza Tajnera. Przyblizony został także termin wynikow testu.

- Jestem cały czas w mieszkaniu i oczekuję na przyjazd wymazobusa. Dzisiaj (w czwartek - przyp. red.) będę miał zrobiony test. Wyniki będą w piątkowy wieczór albo sobotę. Nadal czuję się dobrze. Nic mi nie dolega - powiedział Apoloniusz Tajner dla WP SportoweFakty.

Apoloniusz Tajner zdecydował się przeprowadzić test na koronawirusa po tym, jak dowiedział się, że Adam Małysz także jest zarażony. Aktualnie prezes PZN znajduje się w swoim mieszkaniu w Krakowie, gdzie odbywa kwarantanne. Apoloniusz Tajner spotkał się z Adamem Małyszem 18 czerwca.

Adam Małysz o nadchodzącym kryzysie w PZN, źródło: Wprost
Adam Małysz o nadchodzącym kryzysie w PZN, źródło: Wprost
Adam Małysz o nadchodzącym kryzysie w PZN, źródło: Wprost

O swoim zarażeniu Korona wirusem Adam Małysz dowiedział się 21 czerwca. W związku z tym istnieje szansa na to, że polonista Ner także jest zarażony wirusem. Polscy skoczkowie tacy jak Kamil Stoch i Dawid Kubacki, a atkze caly sztab szkoleniowy zostali już przebadani.

Wyniki powinny pojawić się jeszcze w czwartek. Jeżeli pojawia się opóźnienia, dostępne będą one w piątek.

To też może cię zainteresować: Największe sekrety pierwszych dam oraz pierwszego dżentelmena. Mało kto wie, jakie tajemnice skrywają