Do tragicznego wypadku doszło dziś – 24 czerwca w Warszawie w okolicach godziny 13. Jadący w kierunku Żoliborza autobus przegubowy najprawdopodobniej linii 186, wypadł z drogi S8 i spadł na nasyp przy Wisłostradzie.

Na miejscu wypadku znajdują się już wszystkie służby ratunkowe: pogotowie, straż pożarna i policja. Sytuacja na miejscu wypadku jest bardzo poważna. Autobus, który zatrzymał się przy nasypie może w każdej chwili się osunąć.

Obok zdarzenia stanął szpital polowy, w którym medycy udzielają pierwszej pomocy poszkodowanym. W autobusie znajdowało się około 40 osób. Z najnowszych informacji wynika, że dwie z nich zginęły.

Z najnowszych informacji wynika, że 20 osób zostało poszkodowanych, 5 z nich jest ciężko rannych. W szpitalu jest już 17.

Utrudnienia potrwają do późnych godzin, a nawet do jutra.

- Pracujemy ze służbami, zamknięta jest łącznica i kilka pasów zabezpieczamy zator, utrudnienia do jutra nawet, organizujemy objazdy z policją, po zabezpieczeniu pasażerów będziemy organizować objazdy z policją.- powiedział Szymon Piechowiak rzecznik GDDKIA w rozmowie z WP.

Kierowca był trzeźwy. Nieznane są powody wypadku.

Screen wawalove wp
Screen wawalove wp

Screen wawalove wp
Screen wawalove wp

To też może cię zainteresować: Największe sekrety pierwszych dam oraz pierwszego dżentelmena. Mało kto wie, jakie tajemnice skrywają

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Nikt nie zwraca na to uwagi, a pomyłka może być brzemienna w skutkach. Lepiej wiedzieć, jak prawidłowo używać folii aluminiowej