Nauka mówi nam, że praktycznie każdej nocy coś nam się śni. Jednak z doświadczenia doskonale wiemy, że nie zawsze zapamiętujemy nasze senne marzenia. Są jednak takie sny, które zostają w naszej pamięci na wiele lat.

Co więcej, wiele z takich snów powtarza się u sporej części osób. Jak dokładnie je zinterpretować?

Śnią Ci się zęby?

Jednym ze snów, który nieustannie powtarza się u wielu osób jest sen o zębach. Mogą one mieć w śnie różne wymiary. Mogą rosnąć lub też wypadać. Jednak wszyscy są pewni tego, że taki sen nie przynosi najlepszych wieści.

Jak informuje bowiem portal Lelum.pl, sen o zębach zwiastuje nieszczęście. Niestety najczęściej jest to poważna choroba lub nawet utrata bliskiej nam osoby.

Jeśli natomiast śnią nam się zęby, które są popsute oznacza to, że w jakimś aspekcie życia możemy odnieść porażkę.

Jest jednak światełko nadziei! Sennik wskazuje, że jeśli śni nam się, że bolą nas zęby oznacza to zmiany na lepsze!

Częsty sen kobiet

Co ciekawe, wiele kobiet śni także o tym, że jest w ciąży. Jak mówi sennik, nie oznacza to po prostu, że kobieta zajdzie niedługo w ciąże, lecz zwiastuje powodzenie oraz ogromne szczęście jakie wkrótce może nadejść.

Jednak jeśli we śnie występują komplikacje z ciążą, to nasza podświadomość wskazuje nam, że od dawna mamy problem, z którym nie możemy poradzić sobie same.

Natomiast jeśli w naszym śnie odwiedziła nas ciężarna siostra, może to oznaczać, że w rodzinie pojawi się jakiś konflikt. Jeśli natomiast widzimy ciężarną koleżankę, to musimy być przygotowane, że w naszej miłosnej sferze może dojść do rozczarowań.

Nie ulega jednak wątpliwości, że każdy z nas chciałby zobaczyć w śnie ciążę obcej osoby! Takie sen zapowiada powodzenie w sprawach finansowych!

Jak zatem interpretować inne sny? Najlepiej skorzystać z sennika, aby nie mieć wątpliwości, co do to, co próbuje przekazać nam podświadomość.

Informowaliśmy także o: ŚNIŁO CI SIĘ COŚ TAKIEGO? LEPIEJ MIEJ SIĘ NA BACZNOŚCI

Portal "Życie" pisał również o: JAKI JEST TWÓJ LUSTRZANY ZNAK ZODIAKU? OSOBY SPOD TYCH ZNAKÓW MOGĄ SILNIE NA SIEBIE ODDZIAŁYWAĆ

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: NIE MOŻESZ PORADZIĆ SOBIE Z BEZSENNOŚCIĄ? TE NATURALNE PRODUKTY MOGĄ CI BARDZO POMÓC