ANIOŁ ZE SKRZYDŁAMI

Widzenie anioła ze skrzydłami we śnie to szczęście w sprawach. Poradzisz sobie z trudnym zadaniem. Przyjdzie do ciebie mądra decyzja, która pomoże ci osiągnąć sukces, na który już nie liczysz.

Nie poddawaj się. Uwierz w swoje mocne strony i możliwości. Kontynuuj pracę nad swoimi wysiłkami, nawet jeśli inni uważają je za beznadziejne.

ANIOŁ STRÓŻ

Sen o aniołku stróżu jest dobrym znakiem. Ty i twoja rodzina będziecie chronieni przez siły wyższe. Nieszczęścia i choroby ominą twoją rodzinę.

Porzuć obawy i wątpliwości. W najbliższej przyszłości nie spotkasz niczego złego. Ciesz się szczęściem i harmonią w kręgu bliskich.

ANIOŁ W LUDZKIEJ POSTACI

Fabuła, w której widziałeś anioła w ludzkiej postaci, zwiastuje dobre wieści. Przyjaciel lub członek rodziny da ci wiadomość, z której będziesz zadowolony. Takie wiadomości mogą pozytywnie wpłynąć na twoje przyszłe życie.

Uważaj na to, co słyszysz. Nie przegap wiadomości, które mogą radykalnie zmienić twoją przyszłość.

ANIOŁ ŚMIERCI

Fabuła, w której obecny był anioł śmierci, zawsze ma negatywne znaczenie. W twoim życiu wydarzy się seria niedorzecznych wypadków, które przyniosą wiele zgonów, trudności, rozczarowań i łez.

ANIOŁ W NIEBIE

Anioł w niebie widziany we śnie obiecuje nadejście dobrej nowiny. Dowiesz się o urodzeniu dziecka lub dobrych wiadomościach.

ANIOŁ WZYWA DO NIEBA

Anioł wzywający do nieba obiecuje pogorszenie samopoczucia. Możliwe są choroby układu oddechowego lub zaostrzenie choroby przewlekłej.

Przypomnij sobie o: Ważne informacje z Ministerstwa Edukacji Narodowej. Czy po wakacjach uczniowie wrócą do szkół

Jak informował portal Życie: Zamieszanie z głosowaniem korespondencyjnym. Jeden z pakietów dotarł pod nie ten adres

Portal Życie pisał również o: Adam Małysz musi zmierzyć się nie tylko z koronawirusem, ale także z falą negatywnych komentarzy. Słowa internautów przerażają