Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Od tego czasu jej życie śledzą tysiące fanów. Celebrytka nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

W "Królowych życia" można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu. Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania.

"Królowa życia" świętuje jeden z najważniejszych dni w roku. Jak poradziła sobie pomimo kwarantanny?

Dagmara Kaźmierska świętowała urodziny. Fani celebrytki są w szoku. Z niedowierzaniem patrzyli na ilość świeczek na urodzinowym torcie. Czy faktycznie wygląda tak młodo?

- Wiem , że nie wypada się chwalić wiekiem. Ale tort taki cudny, aż musiałam. Dziękuję Wam Kochani za życzenia. Są cudne. Całuję Was wszystkich i nie gniewajcie się jeśli nie każdemu odpiszę. Wasza MAŁOLATA

- napisała Dagmara Kaźmierska na Instagramie.

Królowa życia pochwaliła się prezentem urodzinowym

Dagmara Kazimierska na umieszczonym w sieci zdjęciu, pokazała swój prezent. Na fotografii możemy zauważyć ogromny bukiet czerwonych róż, który trzymany jest przez tajemniczego mężczyznę, a także szampana oraz tort.

Kazimierska pochwaliła się faktem, że skończyła już 45 lat. Fani celebrytki byli w szoku.
-A ja myślałam, że Pani Dagmara 18 skończyła. Wszystkiego najlepszego– napisała obserwatorka.

W swoim poście Kazimierska zaapelowała o to, by korzystać z życia, póki czas. Chyba każdego z nas co roku łapie podobna refleksja…

Dagmara Kaźmierska i Conan. Źródło: radiozet.pl
Dagmara Kaźmierska i Conan. Źródło: radiozet.pl
Dagmara Kaźmierska i Conan. Źródło: radiozet.pl