Barwy szczęścia są jednym z najpopularniejszych seriali telewizyjnej Dwójki. Aktorzy grający w produkcji uwielbiani są przez miliony Polaków. Gwiazda "Barw szczęścia" postanowiła podzielić się ze swoimi fanami pewnym wyznaniem.
Marek Krupski, aktor znany z serialu "Barwy szczęścia" znowu zostanie ojcem? Takie przypuszczenia pojawiły się po tym, jak jego żona, Magda Modra wrzuciła do sieci ich wspólne zdjęcie, na którym widać jak Marek Krupski trzyma ukochaną za brzuch. Fani są pewni, że
Magda Modra jest w ciaży. Pod zdjęciem posypały się gratulacje. Aktorka nie przeszła obojętnie wobec tych komentarzy. Zobaczcie, co zrobiła.

Magda Modra i Marek Krupski, ktory znany jest z roli w jednym z popularniejszych polskich seriali - "Barwy szczescia" są parą od wielu lat. Ostatnio modelka zamiescila na swoim instagramie zdjecie z weekendu nad morzem. Widac na nim jak para pozuje w objeciach na baltyckiej plazy. Co ciekawe Marek trzyma swoja partnerke za wyraznie zaokraglony brzuch!
W sieci az zawrzalo a pod zdjeciem pojawily sie komentarze z gratulacjami. Co ciekawe para nie odpisala na zadne ptanie dotyczace stanu bogoslawionego, jednak komentarze z gratulacjami zostaly przez modelką polubiona. Oznacza to - skoro nei zaprzeczyla- ze para spodziewa się dziecka!
Jesli wiadomosc od ciazy jest prawdziwa, oznacza ro, ze juz niedlugo na swiecie pojawi sie trzecie dziecko pary. Są już rodzicami dwóch córek - 14-letniej Mii i 6-letniej Lei.