Trzeba przyznać, że fotografie z tą dziewczynką z roli głównej od wielu miesięcy robią w Internecie prawdziwą furorę. Niektórzy posądzali mamę małej MilliAnny o to, że specjalnie rozjaśniła swojej córeczce włosy, jednak jej niesamowita fryzura to efekt uboczny choroby, która w rodzinie dziewczynki przechodzi z pokolenia na pokolenie. Właśnie dzięki niej mała Amerykanka wygląda tak niesamowicie!

Jeśli ktoś widział bajkę „101 dalmatyńczyków” to dziś może podziwiać fryzurę głównej bohaterki na głowie żywej osoby. Ta dziewczynka urodziła się z niezwykle rzadką chorobą, która czyni jej wygląd naprawdę niezwykłym!

fot. YouTube @Inside Edition

Mała Amerykanka wygląda jak kopia Cruelli De Mon. Skąd wzięła się jej niesamowita fryzura?

Przyglądając się dziewczynce nie sposób nie mieć skojarzeń z czarnym charakterem popularnej bajki Disneya. Mała MilliAnna ma bowiem niemal kruczoczarne loczki, a pasmo włosów bezpośrednio przy grzywce jest całkowicie białe. W przypadku tej dziewczynki jest to rezultat nosicielstwa choroby o nazwie poliosis.

fot. Facebook

To defekt, polegający na braku melaniny – czyli barwnika skóry i włosów – tylko części mieszków włosowych. Co ciekawe, choroba w tym przypadku jest dziedziczna – ten sam defekt mają niemal wszystkie kobiety w rodzinie: mama dziewczynki Brianna Worthy, a także jej babcia i prababcia!

Mała MilliAnna mieszka z mamą i liczną rodziną w Karolinie Południowej i robi furorę w Internecie. Mama dziewczynki martwi się jednak, że małą, gdzie pójdzie do szkoły spotka to samo prześladowanie ze strony innych uczniów, co ją. Miejmy nadzieję, że dzieci nie będą jednak tak okrutne i zaakceptują niezwykle oryginalną MilliAnnę wraz z jej uroczym „defektem”!

Jak informował portal „Życie”: BOHATERSKI PIES, KTÓRY PRZEZ KILKA DNI CZUWAŁ PRZY SWOIM ZAGINIONYM 83-LETNIM WŁAŚCICIELU. JAK SKOŃCZYŁA SIĘ TA HISTORIA

Przypomnij sobie: PIWONIA KRZEWIASTA OZDOBI KAŻDY OGRÓD. JAK WŁAŚCIWIE JĄ PIELĘGNOWAĆ, ŻEBY ZACHWYCAŁA PRZEZ LATA

Portal „Życie” pisał również: DOMOWE SPOSOBY NA USUNIĘCIE PRZEBARWIEŃ Z PLASTIKU. MEBLE OGRODOWE I INNE PRZEDMIOTY BĘDĄ LŚNIŁY JAK NOWE, WYSTARCZY KILKA PROSTYCH SKŁADNIKÓW