Nie ulega wątpliwości, że zwierzęta niejednokrotnie potrafią nas zaskakiwać. Nieustannie ludzie informują o odnalezieniu nieznanych dotąd gatunków, czy też o niesamowitych rozmiarach znanych nam dotychczas zwierzaków.

Szczególne okazy zwierząt występują na terenach, które nie zostały jeszcze dotknięte działalnością człowieka. Jednak okazuje się, że również blisko nas żyją zadziwiające okazy!

Niesamowite osiągnięcia wędkarzy!

Najliczniej swoimi zdobyczami uwielbiają chwalić się wędkarze. To oni na swoich profilach społecznościowych nieustannie publikują zdjęcia z zawodów, czy też weekendowych połowów podczas których udaje im się złowić niesamowite okazy ryb, które dumnie prezentują na zdjęciach.

Tak było również w przypadku jednego z Brytyjczyków, który wybrał się na wakacje do Węgier. Mężczyzna pochwalił się na swoim profilu niecodziennym okazem ryby.

Jak poinformował zapalony wędkarz udało mu się złowić karpia, jednak był on totalnie inny od tych karpi, które królują na naszych świątecznych stołach.

Brytyjczyk może być dumny ze swojego okazu!

Jak donosi portal o2.pl karp złowiony przez Brytyjczyka ważył 51 kilogramów! Okazuje się, że wędkarzowi zabrakło bardzo mało szczęścia, do pobicia rekordu świata. Obecnie największy złowiony karp waży zaledwie o 0,17 kg więcej.

Brytyjczyk przyznał jednak, że złowienie takiego okazu było nie lada wyzwaniem. 54- letni wędkarz poświęcił dwa tygodnie swoich wakacji, aby łowić ryby. Podczas tego czasu niejednokrotnie musiał zmagać się z niekorzystnymi warunkami pogodowymi.

Co więcej, wędkarz przyznał że aby złapać tak olbrzymie okazy konieczne jest zaopatrzenie się w od 50 do nawet 100 kilogramów przynęty!

Źródło: Facebook

Przypomnij sobie o… CZY KONWALIE SĄ NIEBEZPIECZNE? LEKARZE PRZEKAZUJĄ WAŻNĄ INFORMACJĘ, KTÓRA MOŻE WPŁYNĄĆ NA TWOJE ZDROWIE

Jak informował portal Życie: IMGW OSTRZEGA: GWAŁTOWNA ZMIANA POGODY JUŻ DZIŚ. GDZIE I KIEDY TRZEBA SPODZIEWAĆ SIĘ PRZEŁOMU

Portal Życie pisał również o… SEZON NA KLESZCZE W PEŁNI. FAKTY I MITY, O KTÓRYCH WARTO WIEDZIEĆ, JEŚLI MAMY Z NIMI KONTAKT