Jak donosi "Pikio", liderka zespołu disco-polo Magdalena Narożna, w dość pechowy sposób wkroczyła w rok 2020. Afera, jaka powstała za sprawą awantury między Magdaleną Narożną, a Dawidem Narożnym, ciągnęła się potem za całym zespołem, co negatywnie wpływało na morale jego członków.

"Ostre cięcie" w wykonaniu Magdaleny

Na początku stycznie bieżącego roku, na instagramowym profilu Magdaleny Narożnej, liderki zespołu disco-polo "Piękni i Młodzi", pojawił się post, po którym świat wielu fanów grupy nie będzie już taki sam.

Witajcie kochani! Ważna informacja! W dniu 2 stycznia w zespole Piękni i Młodzi nastąpiły zmiany personalne! Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna(liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski(wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak(wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku). Dwoje pierwszych z wymienionych muzyków tworzyło zespół od samego początku, trzeci natomiast dołączył do niego 3 lata temu i pełen pasji oraz zaangażowania prezentował się wam na scenie. Ich wspólną decyzją, z dniem 02.01.2020 roku ze składu „Pięknych i Młodych” wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Witajcie kochani! Ważna informacja! W dniu 2 stycznia w zespole Piękni i Młodzi nastąpiły zmiany personalne! Formacja od tego momentu tworzy oraz koncertuje w składzie: Magdalena Narożna(liderka zespołu, wokalistka), Daniel Wilczewski(wokalista, klawiszowiec) oraz Daniel Biczak(wokalista, gitarzysta, realizator dźwięku). Dwoje pierwszych z wymienionych muzyków tworzyło zespół od samego początku, trzeci natomiast dołączył do niego 3 lata temu i pełen pasji oraz zaangażowania prezentował się wam na scenie. Ich wspólną decyzją, z dniem 02.01.2020 roku ze składu „Pięknych i Młodych” wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu. Magdalena Narożna z zespołem Piękni i Młodzi najbliższy koncert zagra już 18.01.2020 roku. Potem kolejne występy w Polsce i za granicą. Z początkiem nowego roku planowane są także premiery nowych utworów. Pracujemy na pełnych obrotach aby w postaci nowych produkcji oddać wam całych siebie. Pozdrawiamy was serdecznie i liczymy na wasze dalsze, bezgraniczne wsparcie. Zespół Piękni i Młodzi (Madzia,Daniel,Daniel). https://www.facebook.com/Pi%C4%99kni-i-M%C5%82odzi-Official-100775314796113/ #fanpage #piekniimlodzi #madzianarożna #danielwilczewski #danielbiczak

Post udostępniony przez Magdalena Narożna (@madzia_pim)

Okazuje się, że po noworocznej awanturze i rękoczynach, do jakich doszło między liderką, a jej byłym mężem Dawidem, atmosfera w grupie była bardzo ciężka. Jak wyznała liderka, trudno im było podróżować wiele godzin w jednym pojeździe, nie odzywając się do siebie wzajemnie.

Po radykalnej zmianie, jaka zaszła w składzie zespołu, Magdalena zauważyła kolosalną zmianę na lepsze.

Gdy spędza się dużo czasu ze sobą w pracy, relacje są bardzo ważne. Nie da się jeździć 8–10 godzin w samochodzie i do siebie nie odzywać, a tak było wcześniej. Jeżeli miałabym wskazać różnice, to tylko pozytywne. Teraz jest spokój i równowaga, a to jest najważniejsze. Dogadujemy się świetnie i tworzymy fajną całość.

O tym pisaliśmy: Niezwykły taneczny tandem. Wnuczek wraz z babcią dają popis, który staje się popularny w sieci [FILM]

Zerknij: Litania do św. Rosalii. Niezwykle skuteczna modlitwa chroniąca nasze zdrowie przed "morowym powietrzem"