Internauci doszukali się zmiany w wyglądzie Margaret. Padły nawet poważne pytania, na które nie znamy jeszcze odpowiedzi. Czyżby Margaret była w ciąży?
Margaret to wokalistka, która w zeszłym roku osiągnęła wiele sukcesów – można do nich zaliczyć m.in. wydanie nowej płyty, trasę koncertową oraz występy wśród jury w programie „The Voice of Poland”.

Margaret. Źródło: Youtube
Margaret. Źródło: Youtube

Wydawać by się mogło, że to zwiastowało początek bardzo dobrego etapu w życiu zawodowym piosenkarki. Tak się jednak nie stało.
Margaret najpierw rozwiązała kontrakt płytowy z wytwórnią Warner Music, tym samym zamykając sobie furtkę do światowej kariery. Niedługo później ogłosiła, że robi sobie przerwę od kariery.
Wokalistka nie wystąpiła podczas Sylwestra Marzeń TVP i zniknęła z mediów społecznościowych oraz z show-biznesu.

Margaret. Źródło: Instagram
Margaret. Źródło: Instagram

Czy Margaret jest w ciąży?

W życiu Margaret duzo się dzieje. Artystka nie tylko założyła własną wytwórnię ale także prężnie działa tworząc coraz to nowsze kawałki. Ostatnio gwiazda zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie pochodzące z planu teledysku do nowego utworu.
Jedna z fanek zauważyła, że brzuch wokalistki jest całkiem sporych rozmiarów. Fani od razu spytali artystkę o to, czy jest w ciąży.
Jak myślicie? To byłby prawdziwy baby boom!

To też może cię zainteresować: STAN ZDROWIA ANDRZEJA STRZELECKIEGO NIE JEST NAJLEPSZY. AKTOR WYZNAŁ PRAWDĘ W ROZMOWIE Z TVP