Kuba Wojewódzki cały czas podsyca emocje swoich obserwatorów na Instagramie. Od jakiegoś czas dziennikarz publikuje zdjęcia kobiety "bez twarzy".
Fani Kuby zachodzą w głowę kim jest nieznajoma. Jak się okauzje tym razem Wojewódzki pokazał coś więcej niż stopy i długie nogi swojej nowej gazeli. Zdobycz blisko 60-cio letniego Wojewódzkiego jest ciemną blondynką.

Kuba Wojewódzki podsyca ciekawość fanów. Źródło: instagram.com
Kuba Wojewódzki podsyca ciekawość fanów. Źródło: instagram.com
Kuba Wojewódzki podsyca ciekawość fanów. Źródło: instagram.com

Kuba Wojewódzki pokazuje nową ukochaną

Dziennikarz wie, jak sprawić, by było o nim głośno. Uznawany za kobieciarza, podsyca kolejne plotki, co bardzo dobrze mu się udaje – gdy udostępni niejednoznaczne zdjęcie lub nagranie albo opublikuje kilka zdań, które zaciekawią jego fanów, media wspominają o nim przez kilka tygodni.
Ostatnimi czasy Kuba Wojewódzki i Anna Mucha trzymali swoich obserwatorów w niepewności
– kolejne wspólne zdjęcia i tajemnicze opisy sprawiały, że spekulowano, czy słynny duet, uważany niegdyś za jedną z najbardziej dobranych celebryckich par, znów jest razem.
Jeszcze do niedawna wszyscy myśleli, że prezenter odnowił swój związek z Anną Muchą. Wszystko przez fotki, które publikował z nią w mediach społecznościowych.
Jak się okazało Anna Mucha jest w związku ale nie z Kubą.

Kim jest nowa wybranka Wojewódzkiego?

Samozwańczy król telewizji TVN zdecydował się pokazać swoją ukochaną. Jak się okazuje jest nią Angelika Wątor. Wojewódzki pokazał ją na swoim Instagramie.
Jak podaje Plotek, kobieta jest znaną sztangistką należącą do kadry narodowej. Na jej koncie znajdują się m.in. złoty medal Igrzysk Europejskich, medle Mistrzostw Polski Młodzieżowców oraz dwa brązowe medale Mistrzostw Polski Seniorów.

Przypomnij sobie o… CZY POLACY ZAPOMNIELI JUŻ O PANDEMII KORONAWIRUSA? NASZE ZACHOWANIA MOGĄ MIEĆ NEGATYWNE SKUTKI

Jak informował portal Życie: JAK KORONAWIRUS WPŁYNĄŁ NA INNE CHOROBY? ŚWIATOWA ORGANIZACJA ZDROWIA ZABRAŁA GŁOS W TEJ SPRAWIE