Z horoskopu można bardzo wiele dowiedzieć się o samym sobie. Nie dość, że każdy ze znaków zodiaków wyróżnia się indywidualnymi cechami osobowości, to jeszcze dla wszystkich przewidziano nieco inną przyszłość.

Gwiazdy pokazują także, kto ma tzw. szósty zmysł. Portal Lelum.pl przygotował spis znaków zodiaku, które są odporne na oszustwa i manipulacje.

Znaki zodiaku, które posiadają intuicję

Warto wspomnieć, że choć brzmi to niewiarygodnie, zestawienia dotyczące poszczególnych znaków zodiaku, a także ich cech, bardzo często pokrywają się z rzeczywistością. Właśnie dlatego w poniższym zestawieniu jest wiele prawdy.

Znaki zodiaku. Źródło: Youtube
Znaki zodiaku. Źródło: Youtube

Niesamowitą intuicją wyróżniają się osoby spod znaku Lwa. Są one godne zaufania, świetnie sprawdzają się jako przyjaciele. Należy jednak pamiętać o tym, że, kierowane intuicją, w bezpośredni sposób wyrażają swoje myśli.

Lwy czują, kto jest godny zaufania, a kogo należy unikać. Bardzo szybko zauważy nieuczciwe gierki lub czyjeś złe intencje.

Podobną umiejętność ma Skorpion. Osoby urodzone pod tym znakiem potrafią ocenić innych jednym spojrzeniem. Dzięki temu często udaje im się uniknąć problemów.

Ci ludzie ufają własnej intuicji – jeśli zauważą, że coś jest nie tak, natychmiastowo zmieniają wszelkie zamiary i plany.

Znaki zodiaku. Źródło: Youtube
Znaki zodiaku. Źródło: Youtube

Odporne na manipulację są również Ryby. Osoby te często miewają niespodziewane przeczucia, którymi się kierują. Ich ogromna empatyczność pozwala na zorientowanie się, co czują inni, dzięki czemu wiedzą, jak postępować w ich obecności.

Przy tych znakach zodiaku nie warto próbować manipulatorskich sztuczek – intencje innych mogą zostać bardzo szybko przejrzane, a raz stracone zaufanie może być niemożliwe do odbudowania. Lepiej z nimi nie igrać.

Przypomnij sobie o… TURYŚCI ŁAPIĄ SIĘ ZA GŁOWY NA WIDOK CEN W NADMORSKICH LOKALACH. JEDEN OBIAD W SMAŻALNI RYB MOŻE OGOŁOCIĆ PORTFEL, RESTAURATORZY SIĘ BRONIĄ

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: JEDNA Z LINII LOTNICZYCH URUCHAMIA PONOWNIE MIĘDZYNARODOWE POŁĄCZENIA Z GDAŃSKIEGO LOTNISKA. WIADOMO GDZIE BĘDZIE MOŻNA POLECIEĆ

Portal Życie pisał również o… ZAGINĄŁ BEZ ŚLADU, ZOSTAŁY PO NIM TYLKO BUTY I TELEFON. BLISCY MŁODEGO MĘŻCZYZNY APELUJĄ DO KAŻDEGO, KTO JEST W STANIE POMÓC