Kolejna edycja kontrowersyjnego programu, jakim bez wątpienia jest "Ślubu od pierwszego wejrzenia", odbyła się ogromnym echem w mediach. Dwie z trzech finałowych par postanowiły pozostać w małżeństwie. Jedna z uczestniczek miała nawet okazję ostatnio świętować podwójnie, Oliwia Kuchta została bowiem mamą. Jej synek przyszedł na świat 26 maja w Dzień Matki.
Niestety nie wszyscy uczestnicy mieli tyle szczecia. Para, której się nie udało, postanowiła się rozwieść. Niestety, jak się okazuje małżeństwo nie skończyło się miłym rozstaniem.
Joanna Lazar i Adam Miciak początkowo planowali, że ich rozstanie odbędzie się w przyjacielskich relacjach. Niestety, jak się później okazało, Miciak nie odezwał się ani razu do swojej byłej żony, co więcej, mężczyzna nie potrafił nawet uzasadnić swojej decyzji.

Joanna i Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Źródło: plotek.pl
Joanna i Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Źródło: plotek.pl
Joanna i Adam ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Źródło: plotek.pl

Adam Miciak ma dziecko?

Jak donosi Pudelek, jedna z jego czytelniczeki podczas długiego weekendu spotkała Adama z partnerką, która jestw ciąży.
Na Instagramie Adama widzimy zdjęcie z tajemniczą brunetką. To właśnie z nią widziała go czytelniczka portalu.
Jak pisze dziewczyna, Miciak był z partnerką w Sopocie.
- Był z kobietą, która była w ciąży. W wózku było małe dziecko i obok prowadzili jeszcze jakieś dwu-, -trzyletnie. Było widać między nimi więź. Nie okazywali jakiś specjalnych uczuć wobec siebie, ale Adam sprawiał wrażenie zatroskanego taty. Kobieta była gdzieś w siódmym miesiącu ciąży. Udali się w kierunku molo w Sopocie, wyglądali na szczęśliwych rodziców - czytelniczka.